Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • Pompa basenowa ze stali SS 316 typu 3LM
  Dodaj komentarz
  0
  2014-09-22
  Pompy basenowe EBARA
  Firma EBARA Pompy Polska Sp. z o.o. dostarcza od wielu lat pompy i systemy pompowe przeznaczone do instalacji wodnych w obiektach sportowych i rekreacyjnych takich jak  pływalnie i baseny pływackie, parki wodne, sztuczne rzeki i strumienie, kaskady wodne, fontanny itp.

  EBARA jako jeden z największych producentów pomp i systemów pompowych na świecie wyposażyła setki podobnych obiektów w nowoczesne, energooszczędne oraz niezawodne pompy wodne, wykonane ze stali nierdzewnej lub żeliwa. Na szczególną uwagę zasługują tutaj pompy wykonane całkowicie ze stali szlachetnych klasy AISI 304 oraz AISI 316.

  Odporne na korozyjne działanie wody chlorowanej i ozonowanej pompy EBARA serii DWO, LPS, 3MHS oraz 3LM z powodzeniem znajdują zastosowanie w instalacjach wodnych atrakcji basenowych typu kaskady, bicze wodne, sztuczne rzeki, zjeżdżalnie, grzybki wodne itp.

  Zwarta a jednocześnie lekka konstrukcja tych pomp pozwala na oszczędne wykorzystanie miejsca w pomieszczeniach technicznych obiektu. Częstą praktyką jest montaż tychże pomp na wspornikach bezpośrednio montowanych do zewnętrznej ściany niecki basenowej na wysokości ok 07,-1,0 m nad poziomem dna niecki co zabezpiecza je przed skutkami ewentualnego, przypadkowego zalania pomieszczenia i kosztownych napraw urządzeń.
   
  Wraz z pompami przeznaczonymi do instalacji basenowych Ebara dostarcza także filtry siatkowe, również w całości wykonane ze stali nierdzewnej lub ewentualnie tworzywa sztucznego.

   
  Nowoczesne technologie tłoczenia, spawania oraz zgrzewania stali nierdzewnej stosowane w produkcji komponentów pomp a także rygorystyczne przestrzeganie procedur kontroli jakości na wszystkich etapach wytwarzania i montażu, gwarantują zachowanie wysokiej trwałości i niezawodności urządzeń. Od roku 2000 Ebara europejska (Ebara Pumps Europe S.p.A) posiada certyfikat ISO 9001 a wszystkie pompy basenowe oferowane w Polsce posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.
   
  EBARA Pompy Polska Sp. z o.o. jest filią EBARA Pumps Europe S.p.A – europejskiej części japońskiego koncernu EBARA Corporation, międzynarodowego przedsiębiorstwa o rocznych obrotach ponad 4 miliardy EUR. EBARA jest jednym z największych producentów pomp na świecie. Oferuje pompy wykonane ze stali nierdzewnych oraz żeliwa przeznaczone do pompowania wody, ścieków oraz mediów przemysłowych we wszystkich obszarach współczesnej gospodarki: w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz komunalnym, w instalacjach sanitarnych, grzewczych, w rolnictwie, sadownictwie, a także w gospodarstwach domowych. Są to:
  - pompy głębinowe
  - pompy powierzchniowe odśrodkowe
  - pompy wielostopniowe  
  - pompy zatapialne do brudnej wody oraz ścieków
  - zestawy hydroforowe jedno- i wielopompowe
   
  Dane teleadresowe:
  EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
  02-234 Warszawa, ul. Działkowa 115
  tel. 22 3909920, fax 22 3909929
  e-mail: ebara@ebara.com.pl
  www.ebara.com.pl, www.ebaraeurope.com
  Autor: Jacek Adamski, EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
  Materiały: www.ebara.com.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Szkolenia on-line z obsługi maszyn czyszczących Hako
  HAKO POLSKA zaprasza wszystkich użytkowników maszyn czyszczących Hako do odwiedzenia nowej strony internetowej: szkoleniowe.hako.pl. Znajdują się na niej krótkie filmy szkoleniowe z obsługi poszczególnych modeli [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.