Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • Dodaj komentarz
  0
  2013-06-02
  System bezpieczeństwa użytkowników basenów
  Od niedawna na polskim rynku dostępny jest system BlueFox. Jest to system, na który składa się szereg urządzeń i rozwiązań czuwających nad bezpieczeństwem osób korzystających z basenów.

  Sercem platformy jest opaska na rękę, monitorująca zachowanie użytkowników i uruchamiająca alarm w przypadku zagrożenia. Jest ona tak skonstruowana, żeby na bieżąco kontrolować głębokość i czas przebywania na niej.

  Przekroczenie czasu powoduje emitowanie ultradźwiękowego sygnału do umieszczonego na ścianie odbiornika. Bezpłatne oprogramowanie BlueFox Control umożliwia wprowadzenie spersonalizowanych ustawień zarówno głębokości, jak i czasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każda opaska może zostać zaprogramowana zgodnie z fizycznymi i kondycyjnymi możliwościami danego użytkownika.

  System BlueFox można dostosować do pracy na kilku basenach i dzięki temu monitorować bezpieczeństwo aż tysiąca osób jednocześnie. Jest to szczególnie istotne w przypadku obiektów, w których nie ma stałego nadzoru pracowników lub jest on utrudniony.
  Źródło: www.blue-fox.pl
  Opracowanie: portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Oferty w przetargu na remont basenu w Suwałkach
  Miasto Suwałki otrzymało dwie oferty w przetargu na remont basenu w Szkole Podstawowej nr 10. Propozycje to ponad 16,5 mln zł oraz blisko 17,2. Teraz oferty będą analizowane pod kątem spełnienia warunków postawionych w [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.