Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]
 • 2022-04-27 00:21:04 - Zibi62
  Dziękuję wszystkim za cierpliwe wysłuchanie. Zapraszam do współpracy

 • Dodaj komentarz
  5
  2015-01-13
  Prysznice solarne – nie tylko do ogrodu
  Czy elegancki ogród może funkcjonować bez źródła wody? Oczywiście, że tak! Ale czy jest coś przyjemniejszego od kąpieli wodnej w promieniach słońca? Potrzeba rodzi produkt, dlatego dla osób poszukujących odświeżającego, funkcjonalnego źródła wody na prywatnej parceli, posiadamy produkt, który zasługuje na uwagę. Warto podkreślić, że produkt ten idealnie może wkomponować się w sąsiedztwo kąpielisk oraz basenów publicznych i hotelowych jako dodatkowa atrakcja dla użytkowników.
   
  Dzięki kreatywności, perfekcyjnej inżynierii i dbałości o funkcjonalność austriacka firma KLOSS stworzyła urządzenia o najwyższym standardzie. Prysznice solarne służą do kąpieli w otwartej przestrzeni, takiej jak baseny, ogrody. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest sposób nagrzewania wody – wykorzystanie ciepła promieni słonecznych. Do zalet tego urządzenia zalicza się najwyższą jakość materiałów, pojemność, wydajność, styl oraz funkcjonalność. 
   
  Dotychczas prysznice solarne znalazły zwolenników w Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Finlandii, Rumunii i wielu innych krajach świata. Nadszedł czas, by i polscy użytkownicy basenów zewnętrznych, jak i innych atrakcji ogrodowych doświadczyli oszczędności, jaką niesie za sobą korzystanie z energii słonecznej przy ogrzewaniu wody oraz nowoczesności i funkcjonalności, jakie pojawią się przy korzystaniu z omawianych prysznicy.
   
  Kolorystyka prysznicy i ich wykorzystanie, czy to w miejscach prywatnych czy publicznych zależy wyłącznie od indywidualnych wizji i zapotrzebowania.              

  Te eleganckie prysznice solarne, wykonane z wysokiej jakości aluminium, wyposażone są w termostatyczny kurek, kurek na zimną wodę dla węża ogrodowego oraz zawór odpływowy do wypuszczania wody z kolumny na sezon zimowy.

  Prysznice o pojemności od 35 do 40 litrów, nagrzewają się nawet w miejscu ocienionym, dlatego przy wysokich temperaturach czas nagrzewania równa się chwilom spędzonym na kąpieli słonecznej itp.

  Prysznic solarny łączy w sobie eleganckie wzornictwo, łatwy montaż i operowanie urządzeniem. Brak korozji gwarantuje  zastosowanie materiałów najwyższej jakości.

  Różnorodność modeli – Nie tylko kolorem można dostosować prysznic do koncepcji ogrodu, ale  również dobierając odpowiedni kształty urządzenia, aby w pełni zadbać o efekt wizualny całości przestrzeni.
   
  Model FUN, cieszący się największą popularnością, wyposażamy często w dodatkową głowicę boczną, na długim wężu, co pozwala dokładniej umyć wybrany obiekt, czy fragment ciała.
   
  Dla tych, którzy szczególnie dbają o jakość i pragną wydłużyć żywotność swojego prysznica, polecamy dodatkowo pokrowiec ochronny, wykonany z wytrzymałego materiału odpornego na warunki atmosferyczne.
   
  Wszystkie modele prysznicy solarnych oferujemy z 15% zniżką. Promocja potrwa do sierpnia 2015 r.
   
  Zapraszamy do kontaktu:
  "Firma Mazur" Spółka z o.o.
  tel.: +48 32 396 89 00
  e-mail: mazur@firmamazur.pl
  Autor: Dominika Mazur - Firma Mazur Sp. z o.o. Sp.k.
  Materiały: www.firmamazur.pl
  ODWIEDŹ NOWĄ STRONĘ www.firmamazur.pl
  
  Komentarze
  Magda
  2015-01-13 11:24:27
  Prysznice solarne są ciekawą propozycją choćby ze względu na minimalne koszty użytkowania, ale nie jestem pewna czy zastosowanie ich na obiektach odkrytych publicznych ma sens...
  Odpowiedz
  M.K.
  2015-01-13 13:18:36
  Każda dodatkowa propozycja dla klientów zwiększa atrakcyjność obiektu. Pytanie tylko, czy cena jest tego warta?
  Odpowiedz
  D.M.
  2015-01-20 11:50:36
  Cena za ten produkt odzwierciedla jego jakość i wartość, jaką chcemy dać klientowi. Zapewniam, że cena jest europejska, gdyż produkcja jest klasy europejskiej, a nie dalekowschodniej ;)
  Odpowiedz
  D.M.
  2015-01-20 11:48:41
  Pani Magdo, odpowiadając na wątpliwości. Biorąc za przykład takie baseny, jak np. Łazy ( camping z kompleksem basenowym, wodnym placem zabaw, zjeżdżalniami i innymi atrakcjami wodnymi), wiemy, że taki prysznic to nie tylko dodatkowa atrakcja wodna, ale przede wszystkim eleganckie i nisko-kosztowe źródło wody, służące do obmycia się z piasku, brudu, trawy przed wejściem do basenu, oraz swego rodzaju hydrant, do którego można podpiąć wąż ogrodowy i obmyć teren dookoła. Zastosowań jest wiele. Korzyść jest najważniejsza - wykorzystujemy wysoką temperaturę powietrza, oraz słońce do ogrzewania wody :)
  Odpowiedz
  maja
  2021-05-10 21:38:58
  Witam, Jaka jest żywotność baterii solarnych w prysznicu
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Przygotowanie niecek ze stali nierdzewnej do sezonu letniego
  Za oknem resztki śniegu, wiosna tuż tuż a za chwilę lato i wakacje. To najwyższy czas aby rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu użytkowania. Dobrze wykonany serwis pozwoli nam na bezpieczne i ekonomiczne funkcjonowanie obiektu [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.