Suszarka basenowa do strojów kąpielowych
Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum
Artykuływięcej artykułów

Ostatnie posty na forum:

Temperatura wody pod prysznicami. - wysłana przez mila
sprawdź na jakiejkolwiek stronie z prognozami pogody :-)
rozporzącdzenie dot. wody - wysłana przez BryanWooms
Koledzy poniewaz trafilo do mnie kilka maili i telefonow w tej sprawie informuje ze z posiadanych przeze mnie na ten moment info...
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez alicja90
Cytat: malwina w 25 Maj 2018, 12:01:09formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśl...
вакансии очистные сооружения - wysłana przez TVPElDetry
Завод емкостного оборудования ТВП делает резервуары для очистных сооружений на собственной индустриальной базе в Нашей страны. Р...
Okna basenowe - wysłana przez Aqua Technology
Dzień dobry, Oferujemy kompleksowe wykonanie i montaż podwodnych okien basenowych, przezroczystych ścian, dna basenu. Realizacje...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-11-02 19:24:51 - Iwona Michniewicz
  To nie ja "poległam". Okazało się, że ratownicy nie byli zainteresowani wdrażaniem audytu, gdzie jednym z elementów był wymóg sprawdzenia ich umiejętności. Część [...]
 • 2018-11-01 22:04:59 - Ratownik
  Ładnie napisane. Niestety w Parku Wodnym w Kaliszu pani na tej procedurze poległa. Wiedza akademicka nie poparta doświadczeniem to trochę za mało.
 • 2018-10-23 11:07:37 - Mirek
  ciekawe rozwiązanie - a jaki koszt?

 • Suszarka basenowa do strojów kapielowych - foto www.wszystkodobasenow.pl
  Dodaj komentarz
  8
  2016-02-16
  Suszarka basenowa do strojów kąpielowych
  Oprócz standardowego wyposażenia nowoczesne pływalnie a także hotelowe baseny coraz częściej sięgają po rozwiązania podnoszące komfort swoich gości. To dzisiaj nieodzowny element konkurencyjności na rynku. Stosując się do starej marketingowej zasady warto zadbać o zadowolenie swoich klientów i sprawić aby powracali do nas, ale też opowiadali o naszym obiekcie kolejnym potencjalnym gościom.

  Jednym z takich nowych rozwiązań jest basenowa suszarka do strojów kąpielowych. Urządzenie to z powodzeniem stosuje się na pływalniach, w hotelowych Spa oraz klubach fitness. Ta profesjonalna suszarka basenowa suszy strój kąpielowy w 8 sekund.

  ZALETY

  • Suszy w kilka sekund wszystkie materiały tekstylne - stroje kąpielowe, kostiumy kąpielowe i inne
  • Usuwa 95% wilgoci
  • Redukuje wilgotność w szatniach
  • Usuwa problem mokrych, kapiących wodą strojów kąpielowych w przebieralniach oraz bagażach klientów


  DANE TECHNICZNE

  • Konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Wymiary: 38 x 38 x 59 cm
  • Waga: 27 kg
  • Zasilanie 230V, 50Hz, 13A

  Urządzenie posiada certyfikat CE


  Więcej informacji: www.wszystkodobasenow.pl/suszarka-basenowa-do-strojow-kapielowych
  
  Komentarze
  Anka
  2016-03-01 12:56:39
  Witam, czy to urządzenie tylko do małych tekstyliów? Rozumiem, że ręczników tam nie można suszyć?
  Odpowiedz
  Wojtek
  2016-03-04 07:55:00
  Witam Mniejsze i dziecięce ręczniki można, duże ręczniki zalecamy suszyć tradycyjnie. Urządzenie jest zaprojektowane pod stroje i kostiumy kąpielowe.
  Odpowiedz
  jak to działa
  2016-03-31 13:24:34
  Jak wygląda kwestia higieny -dezynfekcji tego urządzenia.
  Odpowiedz
  Wojtek
  2016-03-31 14:05:41
  Dezynfekcję urządzenia przeprowadza się przez przetarcie zwykłą ściereczką dezynfekującą - to suszarka, a nie pralka. Suszarki posiadają pełny certyfikat CE i nie potrzebują żadnego innego certyfikatu higienicznego dla sanepidu itp. Są bardzo popularne na zagranicznych dużych pływalniach publicznych i hotelowych.
  Odpowiedz
  ciekawy
  2016-04-07 12:18:47
  Ok załóżmy że doszło do uszkodzenia drogiego stroju podczas suszenia . co dalej zwracacie pieniądze ? Jest jakaś regulacja mocy ?
  Odpowiedz
  Wojtek
  2016-04-07 13:07:30
  Suszarki działają określoną przez producenta ilość sekund - wyłączają się automatycznie, nie są możliwe żadne regulacje przez użytkownika lub właściciela suszarek. Producenci gwarantują optymalne przygotowanie urządzeń dla strojów kąpielowych. Kwestie odpowiedzialności za rzeczy użytkowników pływalni należy indywidualnie rozstrzygnąć w regulaminach swoich pływalni - tak samo jak na przykład uszkodzenie kostiumu przykładowo na zjeżdżalni basenowej.
  Odpowiedz
  mariusz
  2018-09-10 17:36:25
  Jakie są dokładne wymagania pod zasilanie, jaka wysokość gniazda czy wypustu elektrycznego, czy także konieczny jest odpływ? gdzie znajdę jakieś informacje techniczne z wytycznymi instalacyjnymi?
  Odpowiedz
  adres
  2018-09-11 13:30:19
  http://suitmate.pl/
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Armatura do obiektów publicznych
  Firma FERRO poszerza ofertę armatury skierowanej do obiektów użyteczności publicznej. W miejscach takich jak obiekty sportowe, szkoły, szpitale, galerie handlowe, hotele, biurowce, czy stacje benzynowe istotną kwestią staje się [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.