Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Baseny na świeciewięcej informacji


Ostatnie komentarze:
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]
 • 2022-06-07 09:45:37 - anonim
  Czy polskie przepisy aktualnie regulują kwestie antypoślizgowości posadzek na basenach hotelowych i powyższe zasady z artykuły z nich wynikają czy jest to tylko Państwa [...]
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)

 • Dodaj komentarz
  0
  2014-06-12
  Tatralandia – moc atrakcji
  Tatralandia Holiday Resort to największy całoroczny kompleks wodny z noclegami na terenie Słowacji, Czech i Polski. Znajduje się w regionie Liptów, który słynie z licznych zabytków, charakterystycznej kultury ludowej i folkloru, w otoczeniu najwyższych słowackich pasm górskich – Tatr Wysokich i Niskich, Małej i Wielkiej Fatry oraz Gór Choczańskich.

  Częścią Resortu jest Aquapark Tatralandia, z całorocznym nadmorskim rajem Tropical Paradise, letnim kompleksem Funpark Tatralandia oraz kompleksem noclegowym Holiday Village Tatralandia.
  Jak twierdzą zarządzający Tatralandią, jeden dzień to zdecydowanie za mało, żeby nacieszyć się kompleksem. Jest to bowiem idealne miejsce na letni i zimowy wypoczynek dla osób w każdym wieku. W sezonie letnim działa 14 basenów m.in. z wodą morską, wodą termalną i krystalicznie czystą wodą o temperaturze do 36° C. Obiekt posiada aż 28 rur i zjeżdżalni a dla gości przygotowano też wiele atrakcji w Funparku np. całodzienne programy animacyjne oraz letnie imprezy.  Bez względu na pogodą, pod przejrzystym dachem usytuowany jest całoroczny kompleks Tropical Paradise, w którym temperatura wody i powietrza nie spada poniżej 30°C. Przez cały rok można korzystać tam z 5 zjeżdżalni, relaksować się w 9 basenach, korzystać z dobroczynnego działania thalassoterapii, zregenerować ciało w Saunowym Świecie Celtów i odzyskać utraconą energię dzięki masażom, okładom i kąpielom w Wellness Paradise. Ci, którzy chcieliby skorzystać z uroków prawdziwej zimy, mogą wsiąść do skibusa, który zawiezie ich do najpopularniejszego ośrodka narciarskiego na Słowacji – Jasna Tatry Niskie.
  Jedną z cyklicznych organizowanych w Tatralandii i cieszących się dużą popularnością imprez jest WATER BATTLE. W tym roku w dniach 14-15 czerwca odbędzie się jej trzecia edycja. Drużyny ze Słowacji, Czech i Polski zmierzą się w niezwykłych dyscyplinach w wodzie i na lądzie. Gości Tatralandii będą wspierały gwiazdy show biznesu  z poszczególnych krajów, które dołączą do walki o tytuł gwiazdorskiej drużyny narodów w Tatralandii.
  Tatralandia to miejsce, w którym gwiazdy świecą również za dnia. Można je zobaczyć na promenadzie sław usłanej nazwiskami celebrytów ze Słowacji i z zagranicy. To właśnie ta promenada prowadzi ze świata uciech wodnych i relaksu do bram strefy zabawy - Funparku. W Funparku godne polecenia jest Safari train – kolejka, która przejeżdża pośród dzikich drapieżników, zebr, zatrzymując się na chwilę pod domem gazdy. Atrakcją jest też labirynt luster, z którego wyjście wcale nie jest takie proste, jak wydaje się na pierwszy rzut oka oraz skok do worka powietrznego z wysokości 10 m. Dzieci – bez względu na pogodę – mogą się do syta wyszaleć w Kids Hall. Na terenie znajduj ą się liczne restauracje serwujące narodowe jadło oraz potrawy ze świata.
  Najnowszą atrakcją Funparku jest Gold Splash.Jest to wieża kopalni o wysokości 8,5 m. W wózkach, jakich używa się w kopalniach można wyjechać na sam szczyt wieży, zjechać w dół, a na koniec katapultować się do pobliskiego jeziorka.
   
  Wirtualna wycieczka po Tatralandii: http://tatralandia.pano3d.sk
  Materiały: www.tatralandia.sk
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  DELABIE - niezastąpiony partner branży basenowej w aktualnym kontekście sanitarnym
  DELABIE, francuska, w 100% rodzinna firma założona w 1928 roku, jest dziś europejskim liderem w dziedzinie armatury i wyposażenia sanitarnego do budynków użyteczności publicznej. Około 4000 produktów, które [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.