Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Baseny na świeciewięcej informacji


Foto - Magnum Estate

2023-12-06
Powstaje najdłuższy basen na dachu na świecie
Wyspa Bali to jeden z najpopularniejszych punktów turystycznych na świecie. Wzrost turystyki spowodował wzbogacenie wyspy o nowe obiekty wypoczynkowe. Wśród nich znajdziemy kompleks z najdłuższym basenem na dachu – na świecie.

Magnum Residence Berawa to kompleks apartamentów o powierzchni 5000 mkw powstających na Bali. Oddalony 500 m od plaży Berawa.  Obiekt wyróżniać  będzie unikalny basen na dachu, którego długość wynosić będzie 190 metrów – co czynić go będzie najdłuższym basen na dachu na świecie. Apartamenty oferują wysoki standard wykończenia oraz piękny widok na słynną plażę. Koszt apartamentu z jedną sypialnią zaczynać się będzie od kwoty 350 tys. dolarów, a z dwiema sypialniami w cenie 590 tys. dolarów.

Za budowę obiektu z najdłuższym basenem na dachu odpowiada deweloper Magnum Estate. Termin realizacji projektu zaplanowany jest na IV kwartał 2025 roku.
Autor: Natalia Nowacka - portal Basenprof
Materiały: Magnum Estate - www.magnumestate.pro
Przeczytaj także:
„Trwa budowa nowego basenu w Toruniu”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3638/trwa_budowa_nowego_basenu_w_toruniu.html

„Ruszyła budowa odkrytego basenu w Polanicy – Zdroju” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3637/ruszyla_budowa_odkrytego_basenu_w_polanicy_-_zdroju.html

„Nowa pływalnia w Poznaniu” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3636/nowa_plywalnia_w_poznaniu.html

zamknij

Przeczytaj także

Alternatywne czyszczenie basenu - wymierne korzyści
Czyszczenie ceramiki basenowej bez konieczności spuszczania wody to jedna z  usług, która pozwala kierownictwu kompleksów basenowych spać spokojniej. Szczególnie w sytuacji gdy ceramiczne niecki basenowe nie [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.