Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji












Ostatnie posty na forum:

odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Patryk
Szczerze mówiąc nie spotkałem się. Ale warto poszukać dystrybutorów, w tym okresie mają często jakieś promocje.
Okładzina - wodny plac zabaw - wysłana przez Adam
Ciekawe rozwiązanie na firma Polifun Garden z Katowic, ale cen nie znam. Pozdrowienia
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez malwina
formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, cz...
Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Sorp
Witam,Nasze stowarzyszenie zajmuje się wypożyczeniem takiego toru na basen lub na otwartą wodę. Posiadamy certyfikowanych kilka ...
Wodne place - wysłana przez Watermania.pl
Zajmujemy się wynajmem dmuchanych torów przeszkód firmy WIBIT. Nasze atrakcje idealnie sprawdzają się na ferie zimowe, wakacje, ...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-07-04 15:09:56 - Ambrozja
  A jaki jest koszt budowy takiej zjeżdźżalni z pontonami? Nie mogę znaleźć w internecie żadnej oferty.
 • 2018-06-21 10:19:52 - FLUIDRA TEAM
  Założymy, że jest to komentarz pozytywny. Dziękujemy za uznanie nas za SPECJALISTÓW. I zapraszamy do korzystania z naszej wieloletniej, specjalistycznej wiedzy.
 • 2018-06-12 13:11:35 - pawel
  Temat jest bardziej złożony , po pierwsze PŁACE NADAL SĄ NISKIE , materiały jeśli są faktycznie trwałe i dobrej jakości kosztują WIĘCEJ i to normalne , ktoś ustala [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2017-02-13
  Ferie w Parku Wodnym w Pleszewie
  W Parku Wodnym Planty Sport w Pleszewie zakończyła się Zimowa Akademia Sportu i Przygody organizowana przez całe zimowe ferie.

  Codziennie uczestnicy mogli korzystać z wielu atrakcji, które były przewidziane w programie ferii. Były to zabawy w grupach, gry terenowe, pieczenie kiełbasek na ognisku w wigwamie. Uczestnicy rywalizowali w Wieloboju Sprawnościowym, tańczyli zumbę oraz grali w piłkę nożną i dwa ognie.

  Mnóstwo atrakcji czekało na uczestników w Parku Wodnym – dzieci uczyły się bezpiecznych skoków do wody, codziennie odbywały się emocjonujące mecze piłki wodnej a największą popularnością cieszyły się tradycyjnie dmuchane kule wodne na basenie sportowym. W trosce o zwiększenie bezpieczeństwa na basenie podczas tegorocznych półkolonii wszyscy uczestnicy otrzymali kolorowe czepki.

  Podczas turnusu w każdej grupie została przeprowadzona rywalizacja sportowa pod hasłem “Mistrz Wieloboju Sportowego”. Dzieci rywalizowały w takich konkurencjach jak bowling, rzut ringo czy skok w dal z miejsca. Trzech najlepszych zawodników z każdej grupy zostało nagrodzonych specjalnymi medalami ufundowanymi przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie. Medale wręczył kierownik wypoczynku – Andrzej Madaliński. Nagrody oraz upominki otrzymali także zwycięzcy konkursu plastycznego, gry terenowej oraz drużynowego turnieju bowlingowego.
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy



  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.