Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Zgoda na dźwigi przed basenem - wysłana przez Radek
Z tego co mi wiadomo z wnioskiem o jakiekolwiek pozwolenie musi wystąpić właściciel gruntu. Nie wiem jaki jest stan obecny i co ...
Szkolenie - wysłana przez Anetta
Witam słyszałam że można skorzystać z dofinansowanych szkoleń dla obiektów. Czy znajdę gdzieś informacje na ten temat?
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez Patrycja86
Nie ma problemu z dofinansowaniem jeśli się zorganizuje niezbędne dokumenty i wybierze sprawdzoną firmę montującą windy dla niep...
Hello par - wysłana przez Alexspar
Hello, i am here new par
Temperatura wody pod prysznicami. - wysłana przez mila
sprawdź na jakiejkolwiek stronie z prognozami pogody :-)
Ostatnie komentarze:
 • 2018-12-02 11:52:35 - kuba
  Kompletne wyposażenie basenowe można zakupić w firmie www.astralpool.pl. Zajmują się w profesjonalny sposób projektem i budową. Można u nich liczyć na późniejszy [...]
 • 2018-11-26 13:40:10 - Małg
  Dołączam się do opinii - czekamy na kolejne spotkanie :-)
 • 2018-11-20 13:07:53 - Portal Basenprof
  My także dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję (będziemy informować o terminach na portalu). Pozdrawiamy serdecznie
 • Dodaj komentarz
  0
  2018-09-24
  Rekordowe wakacje w Aquadromie
  W lipcu i sierpniu br. rudzki park wodny odnotował najwyższą wakacyjną frekwencję od otwarcia obiektu. Wakacje w Aquadromie upłynęły pod znakiem licznych, bo odbywających się w każdy weekend imprez, w których chętnie uczestniczyli nie tylko rudzianie, ale też mieszkańcy innych miast województwa śląskiego. To przełożyło się na wakacyjną frekwencję na poziomie blisko 134 tys. osób.

  Tak, jak w latach poprzednich przed obiektem powstały plaża z palmami i leżakami oraz boisko do siatkówki plażowej, a klienci Aquadromu mogli spędzać sobotnie wieczory na seansach kina plenerowego. Co ważne, to fani w wydarzeniu na Facebooku decydowali o tytule wyświetlanego filmu. - Od początku niezwykle ważne było dla nas budowanie lojalności klientów. Dlatego w tym roku zorganizowaliśmy wiele ogólnodostępnych wydarzeń, które miały uatrakcyjnić naszą wakacyjną ofertę. Zdarzały się osoby, które podkreślały, że wpadły na pomysł wizyty u nas w sobotnie popołudnie pod wpływem reklamy kina plenerowego, a skoro miały przejechać np. 20 kilometrów żeby zobaczyć film, to decydowały się wybrać wcześniej, żeby jeszcze skorzystać z atrakcji w hali basenowej czy Saunarium – mówi Marta Malik, prezes Aquadromu.

  „Modny Aquadrom” to akcja, którą rozpoczął pokaz filmu „Diabeł ubiera się u Prady”. W jej ramach odbył się również międzynarodowy casting na modelki i modeli pod nazwą Fresh Faces World organizowany przez Models8. Zwycięzca castingów organizowanych w całej Polsce wygra nagrodę wartości 50 tys. złotych – wyjazd do Nowego Jorku. Przeprowadzono również konkurs „Metamorfozy”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż wzięło w nim udział aż 30 pań. Finalistka pod okiem ekspertów zmieniła swój wizerunek oraz wygrała voucher do Instytutu Kosmetologii Estetycznej Dermetis o wartości 1500 zł. Zorganizowano również ogólnodostępne warsztaty makijażu oraz warsztaty ze stylistką, która odpowiadała m.in. za wizerunek Krystyny Jandy na festiwalu w Cannes. W ramach akcji „Modny Aquadrom” nie zapomniano o najmłodszych i dla nich zorganizowano, inspirujące także rodziców, warsztaty szycia.

  Podczas wakacji fani dinozaurów mogli wziąć udział w warsztatach Aquadinodrom, podczas których wykonywali własnoręcznie ekologiczne dinozaury. Partnerem wydarzenia był Park Nauki i Rozrywki Krasiejów, który dostarczył ponad dwumetrowe eksponaty.

  Rudzki park wodny po raz kolejny wsparł najbardziej potrzebujących. Zorganizowano dwa charytatywne turnieje siatkówki plażowej dla Fundacji Przyjaciół św. Mikołaja oraz Fundacji Iskierka.

  6 sierpnia podczas Tour de Pologne w Rudzie Śląskiej zorganizowano we współpracy z Urzędem Miasta piknik rowerowy, podczas którego można było sprawdzić rower w serwisie, spróbować swoich sił w miasteczku rowerowym czy pumptracku. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się Wakacyjna Aquadromowa Szkoła Pływania dla dzieci. W jej ramach instruktorzy w lipcu i sierpniu przeszkolili łącznie 160 najmłodszych.
  Materiały: UM Ruda Śląska
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.