Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji
Ostatnie posty na forum:

Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Cytat: Monika Fijałkowska w 11 Luty 2019, 14:20:04Jestem zainteresowana dofinansowanym szkoleniem dla obsługi recepcji, a także ...
wymina powietrza - wysłana przez Artek
Witam, niestety nie testowałem, ale pomysł wart uwagi. Wentylację mamy od firmy Calorex, może warto ich podpytać czy mają takie ...
Zgoda na dźwigi przed basenem - wysłana przez Radek
Z tego co mi wiadomo z wnioskiem o jakiekolwiek pozwolenie musi wystąpić właściciel gruntu. Nie wiem jaki jest stan obecny i co ...
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez Patrycja86
Nie ma problemu z dofinansowaniem jeśli się zorganizuje niezbędne dokumenty i wybierze sprawdzoną firmę montującą windy dla niep...
Hello par - wysłana przez Alexspar
Hello, i am here new par
Ostatnie komentarze:
 • 2019-02-15 14:26:03 - Iwona Michniewicz
  Audyt bezpieczeństwa nie obowiązuje na żadnym obiekcie. Natomiast na każdym obiekcie należy (jest obowiązek wynikający z ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na [...]
 • 2019-02-12 14:38:31 - PWK
  Ja polecam współpracę z p. Iwoną - duża wiedza, konkretnie i praktycznie.
 • 2019-02-12 14:32:24 - Arianna
  Czy audyt bezpieczeństwa obowiązuje także na basenach hotelowych? Jak to się ma do przepisów?
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-01-31
  SUPERPŁYWAK - akcja podsumowująca rok 2018
  O tym jak zbawienna dla zdrowia jest rekreacja ruchowa w wodzie wie zapewne większość społeczeństwa a na pewno uczestnicy pływackiej akcji Superpływak, którzy licznie przybyli na ceremonię podsumowującą ubiegłoroczne zmagania.

  W poniedziałek 14.01, na basenie Kompleksu Sportowego „Michał”, 133 finalistów dwunastej edycji organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich odebrało pamiątkowe medale, certyfikaty oraz koszulki.

  Głównym celem organizatora akcji „Superpływak” jest popularyzowanie pływania oraz propagowanie zdrowego trybu życia poprzez systematyczny udział mieszkańców miasta i regionu w rekreacji ruchowej.

  W dwunastej edycji do walki o „Superpływaka” przystąpiło 239 osób, z których 133 przepłynęły wymagany dystans. Łącznie uczestnicy przepłynęli 18 806,500 km. Zgodnie z regulaminem, aby uzyskać tytuł brązowego, srebrnego lub złotego "Superpływaka 2018" trzeba było pokonać, w ciągu całego roku, odpowiednio dystanse: 60 km, 120 km lub 180 km.

  We wszystkich dwunastu edycjach imprezy udział wzięło już 3214 osób, z czego 1308 zdobyło tytuł „Superpływaka”. Dystans jaki pokonali to 197 162,990 km.

  Dziewięć osób: Piotr Boncol, Katarzyna Hachulska – Olszewska, Stanisław Hauke, Ryszard Klimczak, Stanisław Kowarczyk, Danuta Łaszczyk, Piotr Procner, Marek Pyka oraz Ewa Seget uczestniczyło we wszystkich edycjach. Trzy osoby: Stanisław Hauke (3 539,100 km), Danuta Łaszczyk (2 490,450 km) oraz Piotr Procner (2 404,300 km) zdobyły tytuł Złotego Superpływaka.

  Jednym z laureatów akcji jest Leszek Naziemiec. Jedyny Polak, który dokonał historycznego wyczynu pokonując na Antarktydzie dystans jednego kilometra w wodzie, której temperatura wynosiła minus jeden stopień Celsjusza! Opowiedział o przygotowaniach do tego wydarzenia oraz o swoich planach na przyszłość.

  Podczas ceremonii laureaci, oprócz certyfikatów i medali otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez współorganizatora „Superpływaka 2018” - firmę Wodociągi Siemianowickie AQUA-SPRINT Sp. z o.o. Najwytrwalsi pływacy uhonorowani zostali przez Sekretarza Miasta Siemianowice Śląskie Adama Skowronka, Naczelnika Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie Małgorzatę Pichen, Dyrektora MOSiR „Pszczelnik” Łukasza Wanota oraz Wojciecha Piontka przedstawiciela firmy AQUA-SPRINT Sp. z o.o.

  Atrakcją ceremonii zakończenia były pokazowe zajęcia Aqua Cycling przygotowane przez firmę SWIMART.
  Aquacycling to forma zająć łącząca elementy aqua aerobicu ze spinningiem, czyli zajęciami na rowerze stacjonarnym. Zajęcia prowadzone w rytm dynamicznej muzyki urozmaicane różnymi kombinacjami ćwiczeń, zmianami pozycji czy kierunku jazdy pozytywnie wpływają na organizm, zwiększają wydajność pracy serca, płuc i poprawiają ogólną kondycję fizyczną.
  Specjalnie skonstruowane rowery, które wykorzystują opór wody jako element obciążenia treningowego, wpływają na wzmocnienie mięśni oraz wysmuklenie ciała. Oprócz nóg zaangażowane są wówczas również brzuch, ramiona i barki.

  02 stycznia 2019 roku odbyła się trzynasta edycji „Superpływaka”. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” zaprasza miłośników pływania na basen Kompleksu Sportowego „Michał”, do czynnego udziału w kolejnej edycji imprezy.
  Materiały: MOSiR Siemianowice
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  time: 0.012146949768066