Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-21 09:00:36 - Portal Basenprof
  Jak już wiemy, wysoka temperatura niszczy koronawirusa, gdy w saunie jest około 100 stopni, to rzeczywiście możemy mieć prawie 100-proc. pewność, że wirus zginie. Jednak [...]
 • 2020-05-19 15:20:17 - Domi
  Otwierajmy, ale pod warunkiem gwarancji bezpieczeństwa: na etapie kasy, szatni, pryszniców i plaży basenowej. Nie zapominajmy, że tylko dobrej jakości woda jest gwarantem [...]
 • 2020-05-15 09:47:19 - tomasz
  Rozumiem ze nie dotyczyczy to saun parowych gdzie temperatura jest zdecydowanie nizsza
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-04-19
  Wiosenne Zawody Pływackie w Białymstoku
  W sobotę (30 marca) prawie dwustu zawodników wzięło udział w Wiosennych Zawodach Pływackich, które odbyły się na basenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku. Zawody były okazją do poznania oferty nowopowstającego, XIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego.

  Wiosenne Zawody Pływackie zostały rozegrane w sobotę (30 marca) między godz. 9.00 a 13.00 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 28. W rozgrywkach wzięło udział ok. 180 zawodników z ośmiu klubów – z Białegostoku, Suwałk, Bielska Podlaskiego, Sokółki, Michałowa i Augustowa. Zwycięzcom gratulujemy.

  Podczas zawodów uczniowie zainteresowani nauką w XIX Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego mieli okazję, aby zapoznać się z ofertą nowej szkoły, nauczycielami oraz propozycjami ze strony Miasta wspierającymi rozwój uzdolnionej sportowo młodzieży.

  – „ XIX liceum da szansę na realizację marzeń i pasji młodych pływaków, a także na pierwszy krok do profesjonalnego sportu”
  – przekonywał zastępca prezydenta Adam Musiuk. – „ Tworząc tę placówkę wychodzimy naprzeciw potrzebom uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy od dawna oczekiwali tego typu oferty edukacyjnej w Białymstoku. Oferty pozwalającej na kontynuację uprawiania sportu – pływania po ukończeniu szkoły podstawowej.”

  XIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego kształcące w dziedzinie pływania będzie mieścić się przy ul. Promiennej 13A. Wraz ze znajdującą się tam Szkołą Podstawową nr 29 im. Synów Pułku ma tworzyć Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 2.
  Materiały: UM Białystok
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.