Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-21 09:00:36 - Portal Basenprof
  Jak już wiemy, wysoka temperatura niszczy koronawirusa, gdy w saunie jest około 100 stopni, to rzeczywiście możemy mieć prawie 100-proc. pewność, że wirus zginie. Jednak [...]
 • 2020-05-19 15:20:17 - Domi
  Otwierajmy, ale pod warunkiem gwarancji bezpieczeństwa: na etapie kasy, szatni, pryszniców i plaży basenowej. Nie zapominajmy, że tylko dobrej jakości woda jest gwarantem [...]
 • 2020-05-15 09:47:19 - tomasz
  Rozumiem ze nie dotyczyczy to saun parowych gdzie temperatura jest zdecydowanie nizsza
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-06-03
  Letni sezon z MOSiR Łódź
  1 czerwca na łódzkich pływalniach rozpoczął się sezon letni. W Dniu Dziecka tegoroczną działalność zainaugurowały otwarte obiekty przy ul. Sobolowej (Anilana), ul. Głowackiego (Promieniści) i ul. Wiernej Rzeki (Wodny Raj). Na pływalniach MOSiR będzie można spędzać czas do połowy września.

  - „ W tym roku mamy bardzo dobrą informację dla mieszkańców Łodzi. Z panią prezydent zdecydowaliśmy, że miejskie pływalnie zewnętrzne będą czynne od 1 czerwca. To nowość. Do tej pory te obiekty były otwierane po zakończeniu roku szkolnego. Zgodnie z opiniami i sugestiami łodzian zdecydowaliśmy się jednak przyspieszyć sezon. Pogoda dopisuje, więc mam nadzieję, że już w pierwszy weekend czerwcowy będziemy mieli dużą frekwencję”
   – powiedział pierwszy wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela.

  Piątkowe spotkanie z dziennikarzami odbyło się na Anilanie, która w ubiegłym roku została oddana do użytku po generalnym remoncie. – „To nowy obiekt, na którym rozpoczynamy drugi sezon. W ubiegłym roku odwiedziło nas tutaj ponad 30 tys. osób. Mam nadzieję, że w tym sezonie ta liczba się powiększy” – powiedział dyrektor MOSiR Eryk Rawicki.

  Zewnętrzne pływalnie będą czynne siedem dni w tygodniu. Do 19 czerwca od poniedziałku do piątku będzie można z nich korzystać w godz. 14-18, a w soboty i niedziele od godz. 10 do 18. W długi weekend 20-23 czerwca baseny będą otwarte od godz. 10 do 18. Od 24 czerwca basen Promienistych i Wodny Raj będą otwierane o godz. 11 (poniedziałek-piątek) lub 10 (sobota-niedziela) i będą pracowały go godz. 18. Anilana w okresie wakacyjnym będzie czynna w godzinach 9-20.

  W dni powszednie przy ul. Sobolowej jednorazowy bilet 4-godzinny kosztuje 13 zł (ulgowy) lub 20 zł (normalny), a w weekendy odpowiednio 16,5 zł i 23 zł. Na Głowackiego i Wiernej Rzeki za jednorazowe wejściówki bez ograniczeń czasowych trzeba będzie zapłacić 13 zł i 17 zł (od poniedziałku do piątku) oraz 14 i 18 zł (sobota-niedziela).

  Letnia oferta MOSiR to jednak nie tylko pływalnie. – „Zapraszamy również na nasze przystanie, w tym na tę nowo otwartą, na Młynku, która funkcjonuje od początku maja. Liczymy na to, że tak jak w ubiegłym roku na tych obiektach również będą tłumy” – zakończył Rawicki. Oprócz przystani w Arturówku oraz na Stawach Jana i Stawach Stefańskiego będą też otwarte miejsca do pływania. Jeśli woda w tych akwenach pozytywnie przejdzie badania czystości, to będzie się w nich można kąpać od 23 czerwca.
  Materiały: UM Łódź
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.