Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-21 09:00:36 - Portal Basenprof
  Jak już wiemy, wysoka temperatura niszczy koronawirusa, gdy w saunie jest około 100 stopni, to rzeczywiście możemy mieć prawie 100-proc. pewność, że wirus zginie. Jednak [...]
 • 2020-05-19 15:20:17 - Domi
  Otwierajmy, ale pod warunkiem gwarancji bezpieczeństwa: na etapie kasy, szatni, pryszniców i plaży basenowej. Nie zapominajmy, że tylko dobrej jakości woda jest gwarantem [...]
 • 2020-05-15 09:47:19 - tomasz
  Rozumiem ze nie dotyczyczy to saun parowych gdzie temperatura jest zdecydowanie nizsza
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-06-05
  Spartakiada Seniorów POSiR Poznań
  Cztery dni zmagań, sześć dyscyplin sportowych i blisko dwustu uczestników – 3 czerwca poznaniacy rozpoczęli Spartakiadę Seniorów. Rywalizację rozpoczęły zawody pływackie na krytej pływalni "Chwiałka". Sportowe zmagania potrwają do czwartku. Zakończy je piknik na Młodzieżowym Ośrodku Sportowym przy ul. Gdańskiej.

  Czterodniowe sportowe święto seniorów otworzył na pływalni krytej Chwiałka zastępca Prezydenta Miasta Poznania Jędrzej Solarski. Tuż po otwarciu rozpoczęła się rywalizacja pływaków.
  - „Cieszę się, że poznańscy seniorzy są tak aktywni. Wszystkim zawodnikom życzę sukcesów!” -
  powiedział Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania.

  Organizatorem Spartakiady Seniorów są Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Do udziału w zawodach zaproszeni zostali poznaniacy i poznanianki w wieku 55+. Uczestnicy rywalizują w takich dyscyplinach jak pływanie, lekkoatletyka, tenis stołowy, bowling, szachy i warcaby. Przez cztery dni sportowcy będą spotykać się w różnych lokalizacjach Poznania, m.in. na Chwiałce, Oddziale Rataje i stadionie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.

  Sportowe zmagania potrwają do czwartku. Na wszystkich startujących czekaja medale, dyplomy i pamiątkowe koszulki. W sposób szczególny uhonorowani zostaną najstarszy zawodnik i zawodniczka. Po zakończeniu rywalizacji uczestnicy spartakiady zostaną zaproszeni na piknik w Młodzieżowym Ośrodku Sportowym przy ul. Gdańskiej.

  Spartakiada seniorów rozgrywana jest już po raz 14. Wśród startujących są osoby, które towarzyszą imprezie od pierwszej edycji.

  Zawody pływackie w ramach Spartakiady Seniorów będą ostatnim wydarzeniem, które w tym sezonie odbędzie się na pływalni krytej "Chwiałka". 3 czerwca rozpocznie się na pływalni przerwa technologiczna związana z przestawieniem urządzeń hydrotechnicznych na potrzeby pływalni letniej. Na basen kryty mieszkańcy Poznania zostaną zaproszeni ponownie po wakacjach. W czasie letnich miesięcy będzie można korzystać z basenów letnich na Chwiałce oraz w Parku Kasprowicza.
  Materiały: UM Poznań
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.