Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji
Ostatnie posty na forum:

Замена глубинных насосов Выборг - wysłana przez ElDetry
Наша специализированная компания выполняет услуги по реконструкции и очистки труб по водоподготовки и водоотведению современным ...
odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Olek
wynajem na miesiąc, rok i dłużej. Wynajem na sezon letni. Zapraszam. Aleksander Woliński - Mariner 3S
Problem z dozowaniem chloru przez układ Bayrol Analyt 3 - wysłana przez Obsługa
WitamMam dużą zagwozdkę z układem Bayrol Aanlyt 3.W ciągu dnia nie ma problemu z dozowaniem chloru.Od ok godziny 18 do rana dnia...
Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Cytat: Lidia w 11 Marzec 2019, 11:28:27Gdzie możemy zamówić dofinansowane szkolenie dla obsługi Gościa hotelowego? Kto je wykonu...
Ostatnie komentarze:
 • 2019-07-10 23:17:21 - Aquarius
  Dzierżawcy (bo nawet nie własciciele) mają muchy w nosie i obrazili sie na Benefit, dając z zaskoczenia kopa w dudę użytkownikom karty Multidport Plus. Ns wszelką krytykę [...]
 • 2019-07-07 21:52:35 - Olek
  Jestem po operacji kregoslupa odcinek ledzwiowy, przez 5lat było ok. Ostatniej zimy przez dwa miesiące ból uniemożliwia mi funkcjonowanie. Jaki kolwiek ruch sprawiał i [...]
 • 2019-07-06 09:56:56 - alan
  Czerne chmury nad projektem zawitały ostatnio, ale mam nadzieję, że pomimo tych przeciwności wszystko się dobrze skończy i będziemy się cieszyć nowymi atrakcjami.
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-07-09
  Sezon na Arkonce rozpoczęty
  Rozpoczął się kolejny sezon na Arkonce, a zainteresowanie Szczecińską Majorką wciąż nie maleje. Wyczekiwaną nowością jest fakt, że można już kupić bilety przez Internet. Wystarczy ściągnąć aplikację Mobilnej Karty Miejskiej i poprzez nią, w kilku krokach, pozyskać wejściówki. Tylko w weekend aplikację pobrało pół tysiąca osób.

  Pierwsze próby oszustwa


  Po zakupie biletu pokazujemy go pracownikowi przy kasie. On skanuje bilet, w przypadku posiadania ulgowego może wylegitymować, by potwierdzić uprawnienia i od tego momentu można szaleć w basenach do godziny 21 – w weekendy, w pozostałe dni do godziny 20.

  Niestety zdarzały się już pierwsze próby oszustwa. Wiele osób, licząc na to, że wejdzie „na zniżkę” nie posiadając jej, kupowało tańsze bilety. W momencie, gdy byli proszeni o potwierdzenie uprawnień pojawiał się problem. Deklarowali wówczas, że dopłacą różnicę w gotówce. Nie ma takiej możliwości. „Kreatywni” plażowicze muszą liczyć się z tym, że odesłani zostaną do kasy, w której będą musieli kupić bilet normalny lub zaopatrzyć się w bilet pełnowartościowy poprzez aplikację.

  Jakie atrakcje?


  W cenie biletu na Arkonce można korzystać również z siłowni pod chmurką, placu zabaw, boisk do plażowej piłki siatkowej, miejsc do grillowania czy sztucznej plaży. Jest także skatepark, który w tym roku wzbogacił się o nowe urządzenia. Można rezerwować także najtańsze w mieście, ogrodzone korty do tenisa ziemnego. Godzina gry na nich kosztuje zaledwie 15 złotych. Na kolejnych kortach możemy pograć też w badmintona. Za godzinę zabawy zapłacimy 5 złotych.

  Kompleks Rekreacyjny Arkonka znajduje się w samym sercu Lasu Arkońskiego. Otoczony przepiękną roślinnością, stanowi jedną z największych atrakcji Szczecina. Na siedmiu hektarach powierzchni znajdują się cztery niecki basenowe, odpowiednie zarówno dla kilkuletnich dzieci - o głębokości do 40 cm, jak i dla starszej młodzieży i dorosłych – dochodzące do głębokości 180 cm. W basenach usytuowano punkty masażu stóp, gejzery, zabawki strzelające znienacka wodą, jest też gigantyczna fontanna o wysokości wyrzutu wody do 15 metrów. Bez wątpienia, hitem są trzy zjeżdżalnie: rodzinna, falowana i dla najodważniejszych – "kamikadze". Z myślą o lubiących wyzwania, przygotowana została "rwąca rzeka", która daje możliwość płynięcia pod prąd.

  W ubiegłym sezonie Szczecińską Majorkę odwiedziło ponad 210 tysięcy osób. Czy w tym roku Arkonka ugości jeszcze więcej mieszkańców oraz turystów? Okaże się niebawem.
  Materiały: Arkonka Szczecin
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.