Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacjiOstatnie posty na forum:

Stancemeunmatry pcyor - wysłana przez Foummasmala
argumentative essays  dissertation online argument essay  essay rewriter  https://essaywritermsm.com/ 
criação de site - wysłana przez RichardPreor
  <a href=https://itboat.com/redirect?url=https://agenciacolors.com.br>agência de site</a>
Meet a man for intimate meetings - wysłana przez FrankKag
Hello everyoneMy name is Mary. Who will register and find me on the site, will receive a gift from me and my phone number!  http...
ForrentFednog bdymq - wysłana przez Oceawlplame
how to write a paper  <a href=" https://collegeessaylke.com/  ">writing service </a> essay writers online 
Stancemeunmatry kgvft - wysłana przez Foummasmala
help me with my homework  https://essaywritermsm.com/  essay paper writing  <a href="https://essaywritermsm.com/ ">type my essay...
Ostatnie komentarze:
 • 2021-05-10 21:38:58 - maja
  Witam, Jaka jest żywotność baterii solarnych w prysznicu
 • 2021-04-30 00:13:36 - Obywatel
  Produkt bez rewelacji, wanny trudne w obsłudze jeżeli chodzi o utrzymanie wody w czystości, pomimo zastosowania systemów solnych i innych bajerów, wodę trzeba monitorować [...]
 • 2021-04-14 10:25:49 - InstruktorPlywaniaNiemowla
  Baseny zamknięte? Nie masz wanny ani plastikowej wanienki? Nie pozwól by Pandemia spowodowała, że zanikną pierwotne odruchy wykorzystywane w nauce pływania niemowląt u [...]

 • Foto - UM Poznań
  Dodaj komentarz
  0
  2019-07-31
  Niedzielne animacje na Chwiałce
  Ciuciubabka, przeciąganie liny, zabawy taneczne, animacje z chustą Klanza - to i wiele innych niespodzianek czeka na dzieci w niedzielne popołudnia na pływalni Chwiałka. Atrakcje nie wiążą się z dodatkowymi opłatami.

  Pływalnia letnia Chwiałka w lipcowe i sierpniowe niedziele wprowadza dodatkowe atrakcje dla najmłodszych poznaniaków. Wszystkie dzieci, które przyjdą na basen w godzinach od 12.00 do 16.00, będą mogły wziąć udział w zabawach i animacjach pod okiem instruktora.

  W wakacyjnym programie znajdą się m.in. zabawy taneczne, wyścigi sportowe, animacje z chustą Klanza, gry i zabawy ruchowe: berek, ciuciubabka, przeciąganie liny. Do dyspozycji dzieci będą też tunele, hula hoop, piłki, mini szczudła i wiele innych sprzętów.

  - Atrakcje nie wiążą się z dodatkowymi opłatami. Aby w nich uczestniczyć, wystarczy wykupić bilet na basen
  - zapewnia Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. - Czekamy na najmłodszych w każdą lipcową i sierpniową niedzielę. Mamy nadzieję, że będą się dobrze bawić razem z nami.

  Z basenów letnich na Chwiałce można korzystać codziennie, w godz. 9.00 - 19.00. Cena biletu normalnego za całodzienny pobyt to 10 zł, a ulgowego (dzieci i młodzież szkolna do 18 lat, studenci do 26 roku życia, osoby niepełnosprawne z opiekunem i posiadacze Poznańskiej Złotej Karty Seniora) - 8 zł. Posiadacze Karty Rodziny Dużej mają 50-procentową zniżkę (odpowiednio: 5 i 4 złote). Dzieci do lat 3 korzystają z pływalni za darmo. Dodatkowe promocje to bilet dla kolonii i półkolonii w cenie 3 zł od osoby oraz karnety 10-krotnego wstępu w cenie 80 zł (normalny) i 64 zł (ulgowy).
  Materiały: UM Poznań
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.