Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Ruszyliśmy - wysłana przez Anita
No to mamy zniesienie limitu gości na basenach hotelowych. Zapraszamy wszystkich do podróżowania i wybierania hoteli z basenami ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Kermit
A może cos takiego? https://www.wentylacyjny.pl/2024-1-1-wentylacja-basenow--przeglad-rozwiazan-rynkowych.html
Nowy początek - wysłana przez Piotr
Pierwszy dzień z kolejkami na zewnątrz. Pogoda nam sprzyjała, bo lało, więc wszyscy pognali na baseny :-). Ale co z tego, jak i ...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-08-02 13:33:18 - Portal Basenprof
  GIS rekomenduje, a Rozporządzenie jest wiążące, więc stosujemy się do zapisów Rozporządzenia. Pozdrawiamy.
 • 2020-08-02 09:37:51 - white
  No właśnie Co z tego że jest rozporządzenie jak GIS dalej rekomenduje 4 osoby na torze
 • 2020-07-31 17:46:48 - Portal Basenprof
  W odpowiedzi na nasze pytania Ministerstwo Sportu przesłało nam informacje nt. saun. W stosunku do sauny oraz wanny (jacuzzi) stanowiących elementy ww. obiektów nie [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-07-31
  Niedzielne animacje na Chwiałce
  Ciuciubabka, przeciąganie liny, zabawy taneczne, animacje z chustą Klanza - to i wiele innych niespodzianek czeka na dzieci w niedzielne popołudnia na pływalni Chwiałka. Atrakcje nie wiążą się z dodatkowymi opłatami.

  Pływalnia letnia Chwiałka w lipcowe i sierpniowe niedziele wprowadza dodatkowe atrakcje dla najmłodszych poznaniaków. Wszystkie dzieci, które przyjdą na basen w godzinach od 12.00 do 16.00, będą mogły wziąć udział w zabawach i animacjach pod okiem instruktora.

  W wakacyjnym programie znajdą się m.in. zabawy taneczne, wyścigi sportowe, animacje z chustą Klanza, gry i zabawy ruchowe: berek, ciuciubabka, przeciąganie liny. Do dyspozycji dzieci będą też tunele, hula hoop, piłki, mini szczudła i wiele innych sprzętów.

  - Atrakcje nie wiążą się z dodatkowymi opłatami. Aby w nich uczestniczyć, wystarczy wykupić bilet na basen
  - zapewnia Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. - Czekamy na najmłodszych w każdą lipcową i sierpniową niedzielę. Mamy nadzieję, że będą się dobrze bawić razem z nami.

  Z basenów letnich na Chwiałce można korzystać codziennie, w godz. 9.00 - 19.00. Cena biletu normalnego za całodzienny pobyt to 10 zł, a ulgowego (dzieci i młodzież szkolna do 18 lat, studenci do 26 roku życia, osoby niepełnosprawne z opiekunem i posiadacze Poznańskiej Złotej Karty Seniora) - 8 zł. Posiadacze Karty Rodziny Dużej mają 50-procentową zniżkę (odpowiednio: 5 i 4 złote). Dzieci do lat 3 korzystają z pływalni za darmo. Dodatkowe promocje to bilet dla kolonii i półkolonii w cenie 3 zł od osoby oraz karnety 10-krotnego wstępu w cenie 80 zł (normalny) i 64 zł (ulgowy).
  Materiały: UM Poznań
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny Trzy Fale chce sprzedać w atrakcyjnej cenie nieużywany elektrolizer MZE 1500 produkcji Dinotec - więcej szczegółów