Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacjiOstatnie posty na forum:

Szkolenie - wysłana przez human
Szkolenia dla obsługi działu utrzymania czystości są teraz jak najbardziej potrzebne - po tak długim przestoju związanym z lockd...
Ostatnie komentarze:
 • 2021-06-07 11:01:53 - Pirat1kr
  Jak dobie Pani z tym poradziła?
 • 2021-05-31 11:55:54 - piszczol
  zgadzam się w stu procentach z autorami komentarzy księstwo borek się odradza
 • 2021-05-31 11:52:01 - hartabuz
  W Borku mieszka dużo dzieci i młodzieży r . jedyna rozrywka to park i klub sportowy borek . trzeba więc remontować i rozwijaćpark i małą archiktekturę w parku oraz klubie [...]

 • Foto - MOSiR Łomża
  Dodaj komentarz
  0
  2019-08-19
  Sezonowy basen MOSiR Łomża
  W tym roku po raz pierwszy sezonowy basen odkryty zagościł w czerwcu tego roku wspólnie z dmuchanym Letnim Parkiem Zabaw w nowej lokalizacji obok Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży.

  Na terenie letniego parku rozrywki przy łomżyńskim Parku Wodnym pojawiła się dodatkowa atrakcja dla najmłodszych. W związku z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez mieszkańców miasta Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił zapewnić wakacje w wodzie także młodszym amatorom pluskania.

  W skład strefy basenów zewnętrznych wchodzą baseny z płaskim dnem i stojącą wodą:
  - basen o wymiarach 12,7x6,6m oraz głębokości 1,1m;
  - basen o wymiarach 12,7x6,6m oraz głębokości 60cm.

  W tym roku po raz pierwszy sezonowy basen odkryty wspólnie z dmuchanym placem zabaw zagościły w nowej lokalizacji obok Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego 15. Przestrzeń przeznaczona na rekreację z odkrytym basenem zapewnia zarówno czystą wodę jak i bezpieczeństwo wynikające z nadzoru ratowniczego oraz samej konstrukcji basenu. Obok basenu ustawione są przebieralnie, parasole oraz leżaki.

  Baseny w okresie letnim czynne są przy sprzyjających warunkach pogodowych od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00 - 19:00. Bilet całodzienny ulgowy uprawniający do korzystania z obu basenów to jedyne 5zł.
  Materiały: MOSiR Łomża
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.