Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Nietypowa instalacja na istniejacym basenie - wysłana przez Keepvid957p
Hi dear friens, I would like to share a easy to use online tool. The Best YouTube to mp4 converter. youtube converter Support al...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-09-11
  Terapia w wodzie na białostockiej Pływalni Kameralnej
  To informacja dla osób uskarżających się na dolegliwości bólowe kręgosłupa spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi czy przeciążeniem układu mięśniowo-szkieletowego: oferujemy zajęcia w środowisku wodnym w formie hydrokinezyterapii! Mogą one stanowić również doskonałą profilaktykę w zapobieganiu dolegliwościom kręgosłupa.

  Jak to możliwe? Otóż dzięki właściwościom wody uzyskujemy opóźnienie i złagodzenie efektu zmęczenia mięśni, poprawę koordynacji ruchowej i czucia głębokiego oraz zaangażowanie do pracy grup mięśniowych nie biorących udziału podczas ćwiczeń na lądzie. Przebywanie w wodzie wymusza ruch głównych mięśni oddechowych, zwiększając amplitudę i zakres ruchomości klatki piersiowej. Wypracowanie i utrwalenie tych elementów w procesie profilaktyki/rehabilitacji jest następnie przenoszone do warunków codziennego funkcjonowania. Woda znakomicie odpręża, redukuje nadmierne napięcie mięśniowe, dostarcza przyjemności, uczucia swobody i lekkości.

  Zajęcia indywidualne w środowisku wodnym są także doskonałą formą rehabilitacji w dolegliwościach bólowych i stanach pourazowych kręgosłupa i kończyn, przy obniżonej wydolności ogólnej organizmu oraz wadach postawy i zaburzeniach napięcia mięśniowego. Zajęcia pod okiem naszej rehabilitantki pomagają osobom ze schorzeniami skorygować postawę. Uczęszczający na zajęcia uzyskują ponadto pomoc w opanowaniu prawidłowego nawyku posturalnego, redukują dysfunkcje narządu ruchu oraz usprawniają pracę układu sercowo-naczyniowego.

  Terapia w wodzie, zarówno indywidualna jak i grupowa, nie wymaga umiejętności pływania. Wykorzystaj lecznicze właściwości wody! Oferta korekcji wad postawy i rehabilitacji skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie od grupy wiekowej – zarówno do dzieci jak i osób dorosłych.

  Od września 2019 roku takie zajęcia organizowane są na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej 39 c. Zapisy przyjmowane są w kasie Pływalni Kameralnej.
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.