Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!
 • 2020-05-21 09:00:36 - Portal Basenprof
  Jak już wiemy, wysoka temperatura niszczy koronawirusa, gdy w saunie jest około 100 stopni, to rzeczywiście możemy mieć prawie 100-proc. pewność, że wirus zginie. Jednak [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-09-25
  Zawody pływackie na 8 urodziny Term Maltańskich
  Mali i więksi pływacy, ogromne emocje, wspaniała rodzinna atmosfera i każdy zawodnik z medalem na piersiach. To się nazywa wielkie pływackie wydarzenie - zawody pływackie dla dzieci na 8. urodziny Term Maltańskich.

  13 października b.r. Termy Maltańskie świętują swoje 8 urodziny zapraszając wszystkie dzieci, młodzież i rodziny do udziału w zawodach pływackich. Zawody mają charakter amatorski i będą rozgrywane seriami na czas osobno dla dziewcząt i chłopców. Każdy zawodnik ma prawo startu tylko w swojej kategorii wiekowej. Zawody będą rozgrywane w stylu dowolnym, co oznacza że każdy uczestnik może płynąć jednym z 4 stylów pływackich. Dzieci najmłodsze mogą płynąć samodzielnie lub wykorzystać do pomocy przybór pływacki: „motylki”, deska, makaron. Sztafeta rodzinna rozgrywana będzie na dystansie 2 x 25 m stylem dowolnym. Udział w zawodach jest bezpłatny.

  Każdy z uczestników po ukończeniu zawodów otrzymuje medal. W konkurencjach indywidualnych i w sztafecie rodzinnej za pierwsze trzy miejsca zawodnicy zdobędą puchary.

  Zawody mają na celu możliwić dzieciom i młodzieży sprawdzenie swoich umiejętności pływackich w rywalizacjach sportowych oraz doskonalenie swoich umiejętności. Zachęcają uczestników do czynnej formy spędzania wolnego czasu i popularyzowania pływania.

  Więcej informacji na stronie: www.termymaltanskie.com.pl/8-urodziny-term-maltanskich/
  Autor: JoK - portal Basenprof
  Materiały: Termy Maltańskie
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.