Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-09-25
  Zawody pływackie na 8 urodziny Term Maltańskich
  Mali i więksi pływacy, ogromne emocje, wspaniała rodzinna atmosfera i każdy zawodnik z medalem na piersiach. To się nazywa wielkie pływackie wydarzenie - zawody pływackie dla dzieci na 8. urodziny Term Maltańskich.

  13 października b.r. Termy Maltańskie świętują swoje 8 urodziny zapraszając wszystkie dzieci, młodzież i rodziny do udziału w zawodach pływackich. Zawody mają charakter amatorski i będą rozgrywane seriami na czas osobno dla dziewcząt i chłopców. Każdy zawodnik ma prawo startu tylko w swojej kategorii wiekowej. Zawody będą rozgrywane w stylu dowolnym, co oznacza że każdy uczestnik może płynąć jednym z 4 stylów pływackich. Dzieci najmłodsze mogą płynąć samodzielnie lub wykorzystać do pomocy przybór pływacki: „motylki”, deska, makaron. Sztafeta rodzinna rozgrywana będzie na dystansie 2 x 25 m stylem dowolnym. Udział w zawodach jest bezpłatny.

  Każdy z uczestników po ukończeniu zawodów otrzymuje medal. W konkurencjach indywidualnych i w sztafecie rodzinnej za pierwsze trzy miejsca zawodnicy zdobędą puchary.

  Zawody mają na celu możliwić dzieciom i młodzieży sprawdzenie swoich umiejętności pływackich w rywalizacjach sportowych oraz doskonalenie swoich umiejętności. Zachęcają uczestników do czynnej formy spędzania wolnego czasu i popularyzowania pływania.

  Więcej informacji na stronie: www.termymaltanskie.com.pl/8-urodziny-term-maltanskich/
  Autor: JoK - portal Basenprof
  Materiały: Termy Maltańskie
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.