Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!
 • 2020-05-21 09:00:36 - Portal Basenprof
  Jak już wiemy, wysoka temperatura niszczy koronawirusa, gdy w saunie jest około 100 stopni, to rzeczywiście możemy mieć prawie 100-proc. pewność, że wirus zginie. Jednak [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-11-26
  Winter Polish Open 2019 na Floating Arenie
  22 listopada w Szczecinie odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. W zmaganiach na Floating Arenie wzięli udział zawodnicy z 12 krajów, m.in.: z Iranu i Indii.

  Najliczniejszą reprezentację zagraniczną wystawiła w tym roku Dania (17 zawodników). Poza tym w akcji ujrzeliśmy przedstawicieli Azerbejdżanu, Szwecji, Islandii, Czech, Węgier, Holandii, Iraku, Hiszpanii, Kazachstanu i Polski.

  Mieszanka kultur, narodowości i osobowości to charakterystyczne cechy zawodów. Uśmiechnięci Hiszpanie, Holendrzy, pełni pozytywnej energii Irakijczycy. Na trybunach liczna grupa Duńczyków. Wszyscy przybyli goście do grodu Gryfa byli pod wrażeniem organizacji Winter Polish Open.

  Wynik trzeciego dnia w gronie kobiet należy do holenderki Cleo Keizer, która na 50m stylem grzbietowym osiągnęła 961 pkt., wśród polskich zawodniczek najlepszą okazała się szczecinianka Paulina Woźniak (również na 50m stylem grzbietowym), 774 pkt.

  Najlepszy wynik dnia w gronie mężczyzn należy do Polaka Patryka Biskupa z KKS Włókniarz 1925 Kalisz, który na 50m stylem grzbietowym uzyskał 911 pkt.

  Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami World Para Swimming.

  Na kolejne pływackie emocje w międzynarodowym gronie będziemy musieli czekać cały rok.
  Materiały: UM Szczecin
  Przeczytaj także:
  „Szczeciński Festiwal Pływania”
  - www.basenprof.pl/coslychac/2057/szczecinski_festiwal_plywania.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.