Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacjiOstatnie posty na forum:

Bobolin domki - wysłana przez Bobolinorats
noclegi Bobolin
problem z dezynfekcją wody metodą tlenową - wysłana przez zbylan
Bardzo proszę o podzielenie się Waszą wiedzą/doświadczeniami.Mam basen Intex 4x2x1 [m] (komplet fabryczny z pompą/filtrem).Używa...
Witamy na forum - wysłana przez zbylan
Witam wszystkich
Dezynfekcja stóp na basenie - wysłana przez Jacek
Z informacji umieszczonej w karcie produktu wynika że do "nogomyjek" należy wlewać roztwór w stężeniu 0,5 % to naprawdę minimaln...
Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Dzień dobry, podajemy dane kontaktowe - tam uzyska Pani wszelkie informacje nt. interesujących Panią szkoleń: tel. 604 557 481; ...
Ostatnie komentarze:
 • 2019-11-27 09:33:43 - Kim
  Jak nie wykorzystasz w terminie pieniądze przepadają. Tarci firm i Ty.
 • 2019-11-09 09:06:05 - Iwona Michniewicz
  Ten wyrok jest głosem rozsądku. W innym przypadku, każda beczka w strefie saunarium musiałaby być traktowana jak pływalnia. A w ślad za tym - ratownik, sprzęt etc. To [...]
 • 2019-10-31 12:04:06 - .....
  na 10 dzień po zawale i wstawieniu stendów byłem na basenie i przepłynąłem 3 długości 75 m teraz po 2 latach spokojnie pływam 1500 m w 35 minut
 • Dodaj komentarz
  0
  2019-11-28
  7 urodziny Aquadromu
  Już 8 grudnia Park Wodny Aquadrom w Rudzie Śląskiej świętuje kolejny rok funkcjonowania obiektu. W tym dniu nie zabraknie licznych atrakcji, konkursów z nagrodami oraz urodzinowego poczęstunku dla wszystkich Gości. Przed nami największy event roku, czyli 7 urodziny Aquadromu!

  Zarówno w hali basenowej, jak i w holu recepcyjnym organizatorzy przygotowali dla młodszych i starszych Klientów szereg atrakcji. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 12:00 i trwa do godziny 18:00.

  Po raz kolejny Klienci będą mogli poznać tajniki podbasenia, gdzie po świecie filtrów i pomp oprowadzą ich pracownicy techniczni, którzy obiecali odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.

  Animatorzy zapraszają całe rodziny do wodnych szaleństw, zorbingu, który tylko pozornie wydaje się nie być wymagającym, bitwy wodnej oraz szukania skarbów, ukrytych w różnych zakątkach parku wodnego.

  Jeżeli szukacie hobby dla swojego dziecka Aquadrom zaprasza do spróbowania nurkowania w sprzęcie, które będzie zorganizowane dla Waszych pociech w basenie w ruchomym dnem. Może to właśnie podwodny świat okaże się największą pasją w ich życiu.

  Amatorzy kuchennych specjałów będą mogli wziąć udział w warsztatach dekorowania „Cake Pops”, które zostaną zorganizowane przez blogerkę kulinarną Agatę Popendę. Warsztaty odbędą się w salce urodzinowej, a liczba miejsc jest ograniczona. Natomiast o godzinie 16:00 rozpocznie się degustacja urodzinowego tortu muffinkowego, który specjalnie dla Was przygotuje Aqua Bistro.

  Na zakończenie nie zapomnijcie zrobić sobie pamiątkowej fotki w fotobudce, która będzie do Waszej dyspozycji między godziną 15:00-18:00.
  Materiały: Aquadrom Ruda Śląska
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.