Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Automat basenowy - wysłana przez demonik321
Witam jaki osprzęt do dozowania chemii potrzebuję do basenu 100m3?
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?
 • Dodaj komentarz
  0
  2020-03-11
  Smocze łodzie w Aquasferze
  To niezwykle emocjonująca i widowiskowa dyscyplina sportu. Olsztyn ponownie będzie gościć rywalizację smoczych łodzi rozgrywaną nie na otwartym akwenie, a w basenie.

  VIII Ogólnopolskie Zawody Smoczych Łodzi w olsztyńskiej Aquasferze to już tradycja. Tegoroczne zawody, których organizatorem jest Olsztyński Klub Sportów Wodnych są już ósme w historii, jakie rozgrywane są w stolicy Warmii i Mazur.

  - Zasady rywalizacji są proste
  – wyjaśniają przedstawiciele OKSW. - Dwie rywalizujące osady zajmują miejsca w jednej łodzi siadając naprzeciw siebie i na komendę startera rozpoczynają wiosłować. Wygrywa ta osada, która przepchnie łódź w wyznaczone miejsce.

  Zmagania są bardzo podobne do popularnego przeciągania liny.

  Osada to sześć osób wiosłujących plus dwie osoby rezerwowe. W piątek (6 marca) do rywalizacji stanęły reprezentacje szkolne, w sobotę (7 marca) to walka sportowców wyczynowych z klubów z kraju i zagranicy.

  Impreza była rozgrywana w jednej części basenu olimpijskiego, natomiast druga oraz strefa rekreacji była otwarta dla użytkowników.
  Materiały: UM Olsztyn
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.