Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-29 17:02:36 - Bartek
  Zamówili, zapłacili i jest zbędne? Nie używali? Kto na coś takiego pozwala? A może kupili nie to co trzeba? Tak czy inaczej "ręce opadywują"
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!
 • Dodaj komentarz
  0
  2020-05-06
  Modernizacja pływalni „Huragan”
  Z powodu pandemii koronawirusa wołomińska pływalnia jest zamknięta od dnia 12 marca br. W związku z przedłużającym się brakiem możliwości korzystania z usług obiektu , już w marcu OSiR „Huragan” podjął decyzję o rozpoczęciu przerwy technologicznej .

  Przy zachowaniu środków ostrożności, przeprowadzony został przegląd wszystkich urządzeń funkcjonujących na wołomińskiej pływalni.

  W pierwszej kolejności przeglądowi zostało poddane oświetlenie podwodne. Przegląd wykazał konieczność wymiany uszczelek zewnętrznych oraz wewnętrznych w lampach, znajdujących się w nieckach basenowych.

  Zjeżdżalnia rurowa znajdująca się w hali basenowej to jedna z ulubionych atrakcji użytkowników pływalni. Aby zapewnić bezpieczne korzystanie ze zjeżdżalni , corocznie zostaje ona poddana drobiazgowemu przeglądowi technicznemu. W tym roku usunięty został osad kamienia jak również ubytki łączeń bezstykowych między elementami ślizgu oraz laminatu na powierzchni ślizgowej.

  Oprócz corocznych przeglądów wykonano także zaplanowane modernizacje. W tym roku szatnie odnowy biologicznej oraz szatnia rodzinna zyskały nowe ławki ze stali kwasoodpornej wraz z odnowionymi siedziskami.
  Materiały: OSiR Huragan Wołomin
  Przeczytaj także:
  „Oszczędności i więcej inwestycji dla wołomińskiego OSiR”
  - www.basenprof.pl/aktualnosci/776/oszczednosci_i_wiecej_inwestycji_dla_wolominskiego_osir.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny Trzy Fale chce sprzedać w atrakcyjnej cenie nieużywany elektrolizer MZE 1500 produkcji Dinotec - więcej szczegółów