Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Foto - www.um.kutno.pl

2022-05-26
10 urodziny Aquaparku Kutno
Aquapark Kutno kończy w tym roku okrągłe 10 lat. Obiekt otwarty został w dzień dziecka w 2012 roku i od tamtego czasu służy mieszkańcom, którzy bardzo chętnie korzystają z tej formy wypoczynku. Widać to chociażby w statystykach prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie.

Według danych zbieranych przez MOSiR, mieszkańcy Kutna, regionu i dalszych zakątków Polski odwiedzili Aquapark już prawie 2 000 000 razy.

10 urodziny obiektu to okazja do spotkania się i wspólnej zabawy zarówno w wodzie jak i na terenach przyległych do obiektu. W niedzielę (29 maja) na mieszkańców, a w szczególności na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji. To między innymi baseny z kulkami, trampoliny, dmuchańce czy strefa malowania twarzy.

Urodzinowe Wodne Szaleństwo w Aquaparku rozpocznie się od 10:00 i potrwa do 20:00.
Materiały: UM Kutno
Przeczytaj także:
„III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska - umowa podpisana”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3307/iii_igrzyska_europejskie_krakow-malopolska_-_umowa_podpisana.html

„Rekordowe 50 mln zł na Program „Sportowe Wakacje+”” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3302/rekordowe_50_mln_zl_na_program_sportowe_wakacje.html

„Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp” - www.basenprof.pl/artykuly/3160/automatyczna_bezdotykowa_mobilna_stacja_do_dezynfekcji_stop.html

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.