Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Foto - www.aquapark.lodz.pl

2022-09-19
8 milionów klientów w Aquapark FALA
Tegoroczny sezon letni w łódzkim Aquaparku Fala był rekordowy. Nie minął nawet rok od momentu, gdy Park Wodny odwiedził siedmiomilionowy klient, a został już pobity kolejny rekord. 2 września Park Wodny Fala w Łodzi odwiedził 8 milionowy klient. Szczęśliwiec, który odwiedzał Aquapark wraz z synem,  jako ośmiomilionowy Gość FALI Pan Adam otrzymał kartę abonamentową o wartości 1200 zł oraz nagrody rzeczowe.

Nagrodami rzeczowymi, które otrzymał Pan Adam były m.in. gadżety firmowe oraz zestaw akcesoriów umożliwiający korzystanie zarówno z basenu jak i z Saunarium.

Panu Adamowi serdecznie gratulujemy i przypominamy, że sezon wakacyjny na Fali był wyjątkowo udany, gdyż w trakcie wakacji obiekt odwiedziło łącznie 325 tysięcy osób.


Autor: Joanna Maląg - portal Basenprof
Materiały: Aquapark Fala Łódź
Przeczytaj więcej:
„Jacek Sinkiewicz podsumowuje sezon letni w Parku Wodnym Koszalin”
- www.basenprof.pl/rozmowy/3376/jacek_sinkiewicz_podsumowuje_sezon_letni_w_parku_wodnym_koszalin.html

„Rozmowa z Dariuszem Białkowskim z Astoria Bydgoszcz” - www.basenprof.pl/rozmowy/3371/rozmowa_z_dariuszem_bialkowskim_z_astoria_bydgoszcz.html

„Wodny Plac Zabaw w Aquapark Łódź gotowy”www.basenprof.pl/aktualnosci/3322/wodny_plac_zabaw_w_aquapark_lodz_gotowy.html

„Jak zagospodarować niewykorzystane przestrzenie hali basenowej?” - www.basenprof.pl/artykuly/3148/jak_zagospodarowac_niewykorzystane_przestrzenie_hali_basenowej.html

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.