Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji
Ostatnie posty na forum:

odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Patryk
Szczerze mówiąc nie spotkałem się. Ale warto poszukać dystrybutorów, w tym okresie mają często jakieś promocje.
Okładzina - wodny plac zabaw - wysłana przez Adam
Ciekawe rozwiązanie na firma Polifun Garden z Katowic, ale cen nie znam. Pozdrowienia
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez malwina
formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, cz...
Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Sorp
Witam,Nasze stowarzyszenie zajmuje się wypożyczeniem takiego toru na basen lub na otwartą wodę. Posiadamy certyfikowanych kilka ...
Wodne place - wysłana przez Watermania.pl
Zajmujemy się wynajmem dmuchanych torów przeszkód firmy WIBIT. Nasze atrakcje idealnie sprawdzają się na ferie zimowe, wakacje, ...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-07-04 15:09:56 - Ambrozja
  A jaki jest koszt budowy takiej zjeżdźżalni z pontonami? Nie mogę znaleźć w internecie żadnej oferty.
 • 2018-06-21 10:19:52 - FLUIDRA TEAM
  Założymy, że jest to komentarz pozytywny. Dziękujemy za uznanie nas za SPECJALISTÓW. I zapraszamy do korzystania z naszej wieloletniej, specjalistycznej wiedzy.
 • 2018-06-12 13:11:35 - pawel
  Temat jest bardziej złożony , po pierwsze PŁACE NADAL SĄ NISKIE , materiały jeśli są faktycznie trwałe i dobrej jakości kosztują WIĘCEJ i to normalne , ktoś ustala [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2014-07-17
  Remont na basenie w Koszalinie

  Jak co roku, podczas wakacji na koszalińskiej pływalni trwają remonty urządzeń i instalacji oraz atrakcji basenowych. Największy i najbardziej kosztowny dotyczy stacji uzdatniania wody, który zrealizowany zostanie dzięki środkom z dotacji w ramach rządowego programu rozwoju inwestycji sportowych (o programie pisaliśmy na portalu kilka miesięcy temu).
  Całość prac remontowych będzie kosztować zarządcę (Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.) blisko 65 tys. zł, z czego połowę sfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach wspomnianego wcześniej programu.

  Prace remontowe wykonuje firma PPHU Anchem, która m.in. wymieni układy kontrolno-pomiarowe i dozujące oraz przewody i pompy. Równolegle trwają też prace konserwacyjne zjeżdżalni oraz małej niecki.
  Koszaliński basen dzieli remont na dwie części: w lipcu zamknięty jest brodzik a dostępny basen sportowy, natomiast w sierpniu korzystać można już z odnowionego brodzika a w tym czasie remontowany będzie duży basen wraz z zapleczem.

  Autor: DoP portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.