Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji


Foto - UM Wrocław

2023-05-31
Aquapark Wrocław - nowe zjeżdżalnie
1 czerwca 2023 r. Aquapark we Wrocławiu przy ul. Borowskiej otworzy dwie nowe zjeżdżalnie z okazji Dnia Dziecka.

Pierwsza z nich o nazwie Watermelon, będzie różowo – zielona o średnicy 1,2 m i długości ślizgu 97 m, dodatkowo z detalem na trasie ślizgu w postaci różka i wanna hamowną. Druga zjeżdżalnia Cactus, jest koloru zielonego o średnicy 800 mm i długości 88 m.

Na obu z nich będzie można zjeżdżać na siedząco lub leżąco. Wyposażone są w nowoczesny system fotokomórek, który steruje systemem start-stop i zapewnia bezpieczeństwo gości. Atrakcje na terenach zewnętrznych kończą się hamownią i przez wspólny ześlizg łączą z leniwą rzeką, którą wpływa się z powrotem do wnętrza Aquaparku.

Na terenie obiektu przy ul. Borowskiej od 1 czerwca dostępnych będzie dziewięć zjeżdżalni o różnym stopniu trudności. Najszybszą i najbardziej ekstremalna jest Turbo liczącą 50m długości. Najdłuższa jest zjeżdżalnia pontonowa – Magic Eye, posiada 186m długości. Nowe zjeżdżalnie są niewątpliwym urozmaiceniem Aquaparku.
Autor: Natalia Nowacka - portal Basenprof
Materiały: Aquapark Wrocław - www.aquapark.wroc.pl
Przeczytaj także:
„Polkowice – Aquapark w trakcie przebudowy”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3540/polkowice__aquapark_w_trakcie_przebudowy.html

„Wkrótce otwarcie pływających basenów w Krakowie” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3531/wkrotce_otwarcie_plywajacych_basenow_w_krakowie.html

„Rozmowa z Kamilek Maliszewskim – korespondentem z USA ” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3534/rozmowa_z_kamilem_maliszewskim_-_korespondentem_z_usa.html

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.