Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji


Foto - Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

2023-08-03
Rekord frekwencji w koszalińskim Aquaparku
W ósmym roku funkcjonowania padł nowy rekord frekwencji w Parku Wodnym Koszalin. W pierwszym dniu sierpnia, koszaliński Aquapark odwiedziło 3200 osób.

We wtorek 1 sierpnia br., tłumy odwiedzających przybyły do Parku Wodnego Koszalin, aby skorzystać z szerokiej oferty i atrakcji koszalińskiego Aquaparku.
- Tego dnia padł rekord. Nasz Aquapark odwiedziło blisko 3200 osób – informuje Monika Tkaczyk prezes Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

Dzień wcześniej Park Wodny Koszalin obchodził swoje ósme urodziny. - Jesteśmy zadowoleni z frekwencji, gdyż z roku na rok jest ona wyższa, a to oznacza że przybywa miłośników nie tylko sportów i zabaw wodnych, ale także korzystających z dobroczynnych właściwości saunarium. Rosnące statystyki odwiedzin stanowią potwierdzenie, że Park Wodny Koszalin spełnia oczekiwania klientów. Staramy się wychodzić z jak najszerszą ofertą, aby każdy w naszym obiekcie mógł znaleźć coś dla siebie. Począwszy od uprawiania sportów wodnych, po niesamowity relaks i odprężenie w naszym saunarium, czy strefie relaksu – mówi Monika Tkaczyk prezes ZOS Sp. z o.o.


Foto - Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

Park Wodny Koszalin to jeden z największych Aquaparków. Oferuje atrakcje dla osób w każdym wieku i kondycji: m.in. plażę zewnętrzną, basen sportowy, rekreacyjny z kilkoma zjeżdżalniami, rwącą rzeką, sztuczną falą, baseny zewnętrzne, strefę dmuchanych zjeżdżalni, brodziki dla dzieci, jak i bogato wyposażoną strefę saun i spa.
Autor: Danuta Kaźmierczak
Materiały: Park Wodny Koszalin - www.aquapark.koszalin.pl
Przeczytaj także:
„Oszczędne obiegi uzdatniania wody basenowej - case study”
- www.basenprof.pl/artykuly/3567/oszczedne_obiegi_uzdatniania_wody_basenowej_-_case_study.html

„LUMISO POOLTEST EXPERT to wieloparametrowy fotometr” - www.basenprof.pl/artykuly/3566/lumiso_pooltest_expert_to_wieloparametrowy_fotometr.html

„Brakujący element branży basenowej w Polsce” - www.basenprof.pl/artykuly/3537/brakujacy_element_branzy_basenowej_w_polsce.html

„Czy baseny stalowe sprawdzą się w roli basenów publicznych?” - www.basenprof.pl/artykuly/3529/czy_baseny_stalowe_sprawdza_sie_w_roli_basenow_publicznych.html

„V Konferencja Hotel Spa w jednym z najlepszych hoteli na świecie” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3572/v_konferencja_hotel_spa_w_jednym_z_najlepszych_hoteli_na_swiecie.html

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.