Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji


Foto - Aquapark Fala

2023-12-28
Natryski wrażeń w Aquapark Fala
W Aquapark Fala w łodzi pojawiły się nowe atrakcje.

W Aquaparku pojawiły się natryski wrażeń. Nowa atrakcja zlokalizowana jest w strefie saun. Wdrożona technologia pozwala komponować spójne efekty związane z zapachem, dźwiękiem czy też oświetleniem. W dwóch natryskach zamontowano ekrany, które wyświetlają filmy związane z wybranym programem natrysku. Użytkownik sam decyduje, o wyborze programu. Do wyboru jest m.in. program zimny, który pobudza i orzeźwia za pomocą zapachu mięty i chłodnego koloru oświetlenia oraz program odprężający z efektem ciepłego deszczu, śpiewem ptaków i egzotycznym zapachem.

Prócz nowych technologii w obiekcie ukończono modernizację wieży megazjeżdżalni. Wymieniono pokrycie dachu, wykonano odwodnienie i potrzebne obróbki blacharskie. Zamontowano nowe okna, wymieniono płyty warstwowe na grubsze oraz pomalowano elementy konstrukcyjne.
Autor: Natalia Nowacka - portal Basenprof
Materiały: Aquapark Łódź - www.aquapark.lodz.pl
Przeczytaj także:
„W Legnicy powstanie całoroczny Aquapark”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3650/w_legnicy_powstanie_caloroczny_aquapark.html

„Ostatnie szlify w Aquaparku przy Wilanowskiej” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3649/ostatnie_szlify_w_aquaparku_przy_wilanowskiej.html

„Trzy oferty wpłynęły na projekt przebudowy basenu w Tczewie” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3648/trzy_oferty_wplynely_na_projekt_przebudowy_basenu_w_tczewie.html

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.