Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji


Foto - UM Wrocław

2024-02-28
Nowe atrakcje w Aquapark Wrocław
Aquapark Wrocław przygotował dla swoich użytkowników nowe atrakcje. Strefa Saunarium została rozbudowana.

W ubiegłym roku ogród w strefie Saunarium został połączony z wioską saunową. Dzięki tej zmianie uzyskano ponad 6 tys. mkw zielonej przestrzeni, a w strefie powstała grota śnieżna oraz palenisko.

- Strefa Saunarium we wrocławski Aquaparku to dla nas wyjątkowe miejsce relaksu. Możemy się pochwalić, ponieważ mamy największy ogród saunowy w Polsce. Bardzo licznie odwiedzany przez naszych gości. Połączyliśmy obecny ogród saunowy z wioską saunową i uzyskaliśmy w sumie 6000 mkw. nowej przestrzeni pełnej kwiatów, nowych krzewów i drzew. W jednym z domków saunowych stworzyliśmy grotę lodową, czyli profesjonalną przestrzeń do schładzania się po ceremoniach o temperaturze około -8 stopni– mówi Oskar Kusztal lider strefy Saunarium WPW. S.A

Od 27 lutego w Aquapark Wrocław można skorzystać z nowych atrakcji strefy Saunarium. Powstał ogród zimowy, którego ściany i sufit wykonano ze szkła. Co pozwala na podziwianie widoków za oknem. W sezonie letnim ogród zimowy będzie łączył strefę relaksu z ogrodem saunowym.

Kolejną atrakcją strefy saun jest tężnia solankowa, która ma korzystny wpływ na zdrowie. Budowa o wymiarach 8 x 2 m z drewna i gałęzi tarniny służy do zwiększenia soli w solance.

– Korzystanie z tężni poprawia kondycję organizmu i ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie: korzystnie działa na układ nerwowy oraz na układ odpornościowy – tłumaczy Adrianna Pawlicka, rzecznik prasowy Aquapark Wrocław.
Autor: Natalia Nowacka - portal Basenprof
Materiały: UM Wrocław - www.wroclaw.pl
Przeczytaj także:
„Otworzą basen pod Wrocławiem”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3688/otworza_basen_pod_wroclawiem.html

„W Bogatyni zbudują basen otwarty” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3687/w_bogatyni_zbuduja_basen_otwarty.html

„Trwa budowa basenu w Lubsku” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3686/trwa_budowa_basenu_w_lubsku.html

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.