Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji


Foto - fabrykawody.eu

2024-04-05
Testy w szczecińskiej Fabryce Wody
Przełom marca i kwietnia br. to testy przed oficjalnym otwarciem największego w regionie Aquaparku pn. Fabryka Wody. Ten nowoczesny i bardzo funkcjonalny obiekt powstał w Szczecinie – mieście, które do tej pory nie posiadało Parku Wodnego.

Fabryka Wody zawiera ogrom atrakcji dla każdej grupy użytkownika. Innowacyjne, multimedialne rozwiązania zachęcają nie tylko do kąpieli, ale także wirtualnych gier i innych kreatywnych zabaw.
Obiekt składa się z basenowej strefy zewnętrznej z mnóstwem zjeżdżalni. Strefa wewnętrzna przeznaczona jest dla każdej grupy wiekowej, o zróżnicowanych preferencjach. Nowością jest strefa VIP, obiekt celuje więc także w klienta korporacyjnego, biznesowego.
Fabryka Wody to także imponującej wielkości saunarium, które będzie oferowało szereg doznań dla saunowiczów, z saunowymi rytuałami na czele.

Odrębną częścią jest innowacyjne Edukatorium, w którym będzie odbywała się edukacja nt. środowiska i wody, a zastaną do tego wykorzystane najnowsze technologie. Ta część obiektu z pewnością będzie licznie odwiedzana przez szkoły, ale także całe rodziny.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z pierwszych testów wodnego parku, podczas których pierwsi szczecinianie mogli skorzystać ze wszystkich oferowanych przez Fabrykę Wody atrakcji.
Autor: portal Basenprof
Przeczytaj także:
„Prezes Zarządu Trzech Fal w Słupsku o naszej konferencji”
- www.basenprof.pl/tv/3706/prezes_zarzadu_trzech_fal_w_slupsku_o_naszej_konferencji.html

„Czy udało się osiągnąć planowane oszczędności na energii?” - www.basenprof.pl/tv/3664/czy_udalo_sie_osiagnac_planowane_oszczednosci_na_energii.html

„Rozmowa z Katarzyną Bielską - Dyrektor Mareckiego Centrum Sportu i Rekreacji” - www.basenprof.pl/tv/3659/rozmowa_z_katarzyna_bielska_-_dyrektor_mareckiego_centrum_sportu_i_rekreacji.html

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.