Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji
Ostatnie posty na forum:

odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Patryk
Szczerze mówiąc nie spotkałem się. Ale warto poszukać dystrybutorów, w tym okresie mają często jakieś promocje.
Okładzina - wodny plac zabaw - wysłana przez Adam
Ciekawe rozwiązanie na firma Polifun Garden z Katowic, ale cen nie znam. Pozdrowienia
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez malwina
formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, cz...
Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Sorp
Witam,Nasze stowarzyszenie zajmuje się wypożyczeniem takiego toru na basen lub na otwartą wodę. Posiadamy certyfikowanych kilka ...
Wodne place - wysłana przez Watermania.pl
Zajmujemy się wynajmem dmuchanych torów przeszkód firmy WIBIT. Nasze atrakcje idealnie sprawdzają się na ferie zimowe, wakacje, ...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-07-04 15:09:56 - Ambrozja
  A jaki jest koszt budowy takiej zjeżdźżalni z pontonami? Nie mogę znaleźć w internecie żadnej oferty.
 • 2018-06-21 10:19:52 - FLUIDRA TEAM
  Założymy, że jest to komentarz pozytywny. Dziękujemy za uznanie nas za SPECJALISTÓW. I zapraszamy do korzystania z naszej wieloletniej, specjalistycznej wiedzy.
 • 2018-06-12 13:11:35 - pawel
  Temat jest bardziej złożony , po pierwsze PŁACE NADAL SĄ NISKIE , materiały jeśli są faktycznie trwałe i dobrej jakości kosztują WIĘCEJ i to normalne , ktoś ustala [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2014-09-12
  W aquaparku dzieci uczą się pływać
  Raciborski aquapark, to nie tylko miejsce do wspaniałej zabawy, tu również dzieci z raciborskich szkół podstawowych uczęszczają na lekcje pływania. Zajęcia dla najmłodszych odbywają się od poniedziałku do piątku pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W czasie zajęć pływalnia dostępna jest również dla pozostałych użytkowników.
   
  Mimo wczesnych godzin porannych w raciborskim aquaparku gwarno i wesoło. Od poniedziałku rozpoczęły się lekcje pływania dla uczniów z raciborskich szkół podstawowych. W zajęciach uczestniczą dzieci z klas najmłodszych (od 1 do 3). Lekcje odbywają się po 45 minut w trzech grupach: początkującej, średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Pierwszoklasiści, którzy dotąd nie nauczyli się pływać podczas tych zajęć oswajają się z wodą, poznają pierwsze style pływackie oraz wykonują proste ćwiczenia przy użyciu np. deseczek, makaronów czy piłek. Grupa średnio zaawansowana, do której przyporządkowano dzieci oswojone z wodą, ale jeszcze nie potrafiące samodzielnie pływać, doskonalą nabyte wcześniej umiejętności oraz uczą się nowych technik pływackich. - Na basenie byłem pierwszy raz. Chciałbym tu wrócić, bo zajęcia bardzo mi się podobały- powiedziałWojtek z II klasy SP 13.
   
  Natomiast w ostatniej grupie- zaawansowanej znajdują się uczniowie, którzy potrafią pływać, dobrze czują się w wodzie, niektórzy z nich posiadają karty pływackie, ale wciąż doskonalą nabyte umiejętności. - Pływam od najmłodszych lat. Nauczyli mnie rodzice. Od ubiegłego roku mam nawet kartę pływacką. Bardzo lubię wodę, zabawy w niej oraz pływać kraulem. Na dzisiejszych zajęciach dobrze się bawiłam – przyznała Oliwia z II klasy SP 13. Zadowolony z lekcji w aquaparku był również 8-letni Igor. - Jeżdżę na basen co środy ze szkołą, niekiedy także z tatą. Lubię tu przyjeżdżać, najbardziej lubię korzystać z toru przeszkód i skakać do wody na główkę – przyznał Igor z III klasy SP 13.
   
  Do zapisów swoich pociech na lekcje pływania zachęca Mirosław Lenk, prezydent Raciborza. - Jestem zdania, że dzieci powinny nabywać umiejętności pływania jak najszybciej, dlatego ofertę kierujemy nawet do przedszkoli. Miasto dofinansowuje zajęcia, dzięki temu każde dziecko z Raciborza może nauczyć się pływać pod okiem wykwalifikowanych instruktorów- zapewnił Mirosław Lenk. Lekcje odbywają się w miejskim obiekcie przez, co finanse zostają w budżecie miasta.

  Zajęcia dla szkół podstawowych z naszego miasta odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 14.00 przez cały rok szkolny. - Nie oznacza to jednak, że aquapark będzie wtedy nieczynny. Mimo zajęć z pływalni mogą swobodnie korzystać inni użytkownicy – zapewnia Krzysztof Borkowski, zarządca aquaparku H2Ostróg w Raciborzu. - Podczas zajęć wykorzystywane są maksymalnie cztery tory na dużym basenie oraz dwa w małym. Z całej reszty można korzystać bez przeszkód – dodaje zarządca i zachęca do odwiedzin pływalni.
  Autor: Aleksandra Dik
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.