Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji
Ostatnie posty na forum:

odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Patryk
Szczerze mówiąc nie spotkałem się. Ale warto poszukać dystrybutorów, w tym okresie mają często jakieś promocje.
Okładzina - wodny plac zabaw - wysłana przez Adam
Ciekawe rozwiązanie na firma Polifun Garden z Katowic, ale cen nie znam. Pozdrowienia
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez malwina
formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, cz...
Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Sorp
Witam,Nasze stowarzyszenie zajmuje się wypożyczeniem takiego toru na basen lub na otwartą wodę. Posiadamy certyfikowanych kilka ...
Wodne place - wysłana przez Watermania.pl
Zajmujemy się wynajmem dmuchanych torów przeszkód firmy WIBIT. Nasze atrakcje idealnie sprawdzają się na ferie zimowe, wakacje, ...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-07-04 15:09:56 - Ambrozja
  A jaki jest koszt budowy takiej zjeżdźżalni z pontonami? Nie mogę znaleźć w internecie żadnej oferty.
 • 2018-06-21 10:19:52 - FLUIDRA TEAM
  Założymy, że jest to komentarz pozytywny. Dziękujemy za uznanie nas za SPECJALISTÓW. I zapraszamy do korzystania z naszej wieloletniej, specjalistycznej wiedzy.
 • 2018-06-12 13:11:35 - pawel
  Temat jest bardziej złożony , po pierwsze PŁACE NADAL SĄ NISKIE , materiały jeśli są faktycznie trwałe i dobrej jakości kosztują WIĘCEJ i to normalne , ktoś ustala [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2015-09-28
  Pływalnia w Barcinie świętuje 5 urodziny
  26 września 2015, w godzinach 9:00-13:30, odbyła się w Barcinie III edycja imprezy biegowej „Barcin Biega". Była to okazja świętowania 5-tych urodzin barcińkiej pływalni.

  Organizatorami byli: Stowarzyszenie Sportowe „Sokół" oraz Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji. W dwóch głównych wydarzeniach imprezy, czyli biegu na odcinku 10 kilometrów i marszu Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów udział wzięło łącznie 159 osób z całej Polski. Impreza była połączona z licznymi biegami i zabawami dla dzieci i młodzieży, którym organizatorzy zapewnili także inne, darmowe atrakcje: dmuchany plac zabaw, popcorn, watę cukrową, napoje i słodycze.

  Prezes BOSiR Beata Gaik-Mazurek przygotowała nagrody niespodzianki dla stałych klientów krytej pływalni. Tytułem „przyjaciela" pływalni uhonorowano: Jana Falkowskiego, Tomasza Kośmidra, Andrzeja Kołodziejskiego, Łukasza Musiała, Wojciecha Rosińskiego, Arkadiusza Wasilewskiego, Piotra Grochowiaka, Andrzeja Szczepaniaka, grupę sympatyków Krytej Pływalni w Barcinie z Zamościa i okolic oraz Adriana Błażejaka. Dodatkową atrakcją związaną z urodzinami barcińskiego basenu był pyszny i ogromny tort, przygotowany przez Cukiernię Marta.

  Biegom towarzyszył festyn rodzinny i mnóstwo wspomnianych, darmowych atrakcji. Dla najmłodszych uczestników imprezy organizatorzy zapewnili sporą ilość waty cukrowej, popcornu, a także napojów ufundowanych przez firmę Pepsi-Cola, której zakład produkcyjny mieści się w Żninie. Nie zabrakło także lodów na ochłodę po emocjonujących biegach i zabawach, które ufundowała firma Frigo Logistics ze Żnina. Tradycyjnie zorganizowano liczne zabawy dla dzieci, które prowadzili Animatorzy. Podczas nich, dzieci miały możliwość puszczania ogromnych baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną, a także spróbowania swoich sił w wielu wesołych konkurencjach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw oraz Eurobungee. Pobyt dzieciom podczas festynu umilał Szuwarek. Impreza odbywała się pod honorowym patronatem Burmistrza Barcina.

  W trakcie imprezy odbyła się także, w nieco nowej formule, Inauguracja sezonu sportowego 2015/2016. Inauguracja była okazją do prezentacji sekcji judo i samoobrony, która działa od lat w Barcinie. Zaprezentowano działalność sekcji oraz osiągnięcia minionego sezonu sportowego. Trener Mariusz Suliński oraz najlepsi judocy otrzymali z rąk Burmistrza Michała Pęziaka podziękowania za upowszechnianie i rozwój kultury fizycznej na terenie Gminy Barcin w raz z drobnymi nagrodami. Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Pender, Jakub Górecki, Julia Górecka, Gabriela Szczepańska, Paweł Rutowski.
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.