Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Co słychać na obiektachwięcej informacji
Ostatnie posty na forum:

odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Patryk
Szczerze mówiąc nie spotkałem się. Ale warto poszukać dystrybutorów, w tym okresie mają często jakieś promocje.
Okładzina - wodny plac zabaw - wysłana przez Adam
Ciekawe rozwiązanie na firma Polifun Garden z Katowic, ale cen nie znam. Pozdrowienia
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez malwina
formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, cz...
Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Sorp
Witam,Nasze stowarzyszenie zajmuje się wypożyczeniem takiego toru na basen lub na otwartą wodę. Posiadamy certyfikowanych kilka ...
Wodne place - wysłana przez Watermania.pl
Zajmujemy się wynajmem dmuchanych torów przeszkód firmy WIBIT. Nasze atrakcje idealnie sprawdzają się na ferie zimowe, wakacje, ...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-07-04 15:09:56 - Ambrozja
  A jaki jest koszt budowy takiej zjeżdźżalni z pontonami? Nie mogę znaleźć w internecie żadnej oferty.
 • 2018-06-21 10:19:52 - FLUIDRA TEAM
  Założymy, że jest to komentarz pozytywny. Dziękujemy za uznanie nas za SPECJALISTÓW. I zapraszamy do korzystania z naszej wieloletniej, specjalistycznej wiedzy.
 • 2018-06-12 13:11:35 - pawel
  Temat jest bardziej złożony , po pierwsze PŁACE NADAL SĄ NISKIE , materiały jeśli są faktycznie trwałe i dobrej jakości kosztują WIĘCEJ i to normalne , ktoś ustala [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2016-03-15
  Sebastian Karaś na Otyliadzie
  W sobotę 12 marca br. odbył się III Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada. W ramach tych coraz popularniejszych w kraju zawodów, mistrz Polski Sebastian Karaś przepłynął na warszawskim basenie 54 kilometry i 200 metrów w ciągu 12 godzin (w roku poprzednim najdłuższym przepłyniętym dystansem w Otyliadzie było około 35 km).

  Sebastian poprawił swój rekord życiowy z września ubiegłego roku, kiedy to przepłynął wpław kanał La Manche na dystansie 41 km.

  Jak mówią organizatorzy maratonu, jest to prawdopodobnie pierwszy polski pływak, który pokonał tak długi dystans na pływalni.

  Jak wspomnieliśmy, Sebastian Karaś we wrześniu 2015r. ustanowił rekord Polski w przepłynięciu wpław kanału La Manche, a obecnie pracuje przy projekcie „100 km wpław przez Bałtyk”. W lipcu br. podejmie próbę przepłynięcia z Bornholmu do Kołobrzegu. Ma tym samym szansę na zostanie pierwszym człowiekiem na świecie, który dokona tego czynu. Zapraszamy do śledzenia działań Sebastiana Karasia na www.sebastiankaras.pl.
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.