Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Infrastruktura sportowawięcej2016-07-13
Urządzenia wysokociśnieniowe z silnikiem spalinowym
Kärcher wprowadza na rynek nową linię pięciu urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody, napędzanych silnikiem spalinowym na benzynę lub diesel, do użytku w miejscach bez odpowiedniego przyłącza prądu.

Idealnie nadają się na duże obszary np. obiektów sportowych, gdzie ośrodek oprócz pływalni ma także rozległy teren z infrastrukturą sportową (boiska, stanowiska do minigolfa, kręgielnie otwarte, wiaty piknikowe, park itp.) oraz do kompleksów hotelowych, parków rozrywki itd.
Urządzenia te wytwarzają ciśnienie robocze od 150 (model HD 7/15 G) do 230 barów (HD 9/23 G) oraz oferują maksymalną wartość przepływu wody do 650 i 930 litrów na godzinę.


Przeznaczone do najtrudniejszych zadań


Dzięki ergonomicznej ramie urządzenie wysokociśnieniowe można z łatwością transportować nawet na bardzo nierównej powierzchni. Duże, odporne na przebicie koła zwiększają mobilność i zapewniają ciągłą gotowość do pracy, bez konieczności dopompowywania ich lub naprawiania. Akcesoria i wyposażenie można przechowywać na ramie maszyny, dzięki czemu są zawsze pod ręką.

Urządzenia wysokociśnieniowe wbudowane są w wytrzymałą ramę, którą można modyfikować w zależności od potrzeb klienta, np. wyposażyć w dodatkową ramę ochronną lub bęben na wąż. W zależności od modelu, maszyny te mogą na jednym tankowaniu działać bez przerwy od 100 do 160 minut. Dzięki dużemu filtrowi chroniącemu pompę przed zanieczyszczeniami wodę można czerpać nawet z jezior i stawów. Na wyposażeniu jest również zawór termiczny chroniący przed przegrzaniem oraz zawór bezpieczeństwa, który zapobiega powstawaniu nadmiernego ciśnienia. To wszystko pozwala na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Informacje szczegółowe:

Biuro obsługi klienta: +48 12 63 97 105 lub 801 811 234
E-mail: biuro@pl.kaercher.com
www.karcher.pl

zamknij

Przeczytaj także

Kąpielisko H2Ochla po modernizacji
Kąpielisko H2Ochla przy ul. Botanicznej w Zielonej Górze przeszło modernizację. 1 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie. W lipcu 2022 roku rozpoczęły się prace modernizacyjne przy Kąpielisku H2Ochla w Zielonej [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.