Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów

Foto-www.pol-glass.pl

2020-04-06
WODNE PLACE ZABAW - rodzinna przygoda na wielu poziomach
Czym są wodne place zabaw?

Obecnie wodne place zabaw to centra rozrywki stanowiące najbardziej pożądane elementy funkcjonalne zarówno w strefach rekreacji wodnej, jak również w przestrzeniach będących częścią infrastruktury hotelowej i kempingowej. To niewątpliwie nowa jakość zabawy przeznaczona nie tylko dla obiektów basenowych – wodne place zabaw, wyposażone w regulowany system montażowy dostosowany do dostępnej powierzchni, przenoszą zabawę w wodzie na inny poziom w każdej przestrzeni – od nawierzchni o zerowej głębokości, przez niezależny brodzik z obrzeżami laminatowymi po nieckę basenową.


 
Funkcje i modele wodnych placów zabaw

Odpowiednio zaprojektowane i rozmieszczone na różnych wysokościach platformy ze zjeżdżalniami i atrakcjami wodnymi, połączone ze sobą schodkami, mostami i tunelami pozwalają na maksymalną interakcję z wodą zarówno nastolatkom, jak i maluchom i ich rodzicom, zapewniając przy tym niekończące się godziny zabawy. Wspomniane platformy, daszki i barierki różnią się kształtami i ciekawą kolorystyką, która przyciąga wszystkich miłośników wodnej rozrywki. Armatki, prysznice, urządzenia z wiaderkami, tunele wodne, gejzery i dysze to tylko niektóre przykłady ich wyposażenia. Interaktywne, łatwo dostępne elementy zapewniają nieograniczoną zabawę na wszystkich poziomach wodnego placu zabaw – od samego parteru po najwyższe punkty jego konstrukcji. Przestronne platformy oraz tryskające atrakcje wodne rozmieszczone zarówno na najwyższych stanowiskach jak i wokół całej struktury zapewniają każdemu użytkownikowi świetną zabawę na ich indywidualnym poziomie.


 
Zabawa dla wszystkich

Wodne place zabaw sprawiają, że dany obiekt staje się atrakcyjny dla całych rodzin, a nie tylko dla dorosłych. Stworzenie integracyjnych przestrzeni do zabawy, w których każdy może się bawić, to prosty sposób, aby zapewnić wszystkim swoim gościom szansę na czerpanie radości i wrażeń z dnia spędzonego w danym obiekcie – parku wodnym, hotelu czy kempingu. Mniejsze dzieci mogą bawić się w strefach dolnych, odpowiednich do ich wieku, a starsze dzieci mogą próbować swoich sił na wyższych platformach, które zaprojektowane są w sposób ułatwiający nadzór nad bezpieczeństwem na wyższych poziomach wodnego placu zabaw.


 
Zabawa dla każdej przestrzeni

Wodne place zabaw Pol – Glass to modułowy system, czyli elastyczność w dobieraniu komponentów instalacji. To idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju obiektu, jak również przestrzeni otwartych. Wodne place zabaw dostosowują się do każdej przestrzeni i mogą być stopniowo modernizowane w celu utrzymania swojej trwałej atrakcyjności, występują też w różnorodnych rozmiarach i modelach. Wodne place zabaw to również dowolność w doborze miejsca montażu – nie są one wyłącznie przeznaczone do instalacji w basenie – mogą być montowane na nawierzchniach o zerowej głębokości, na podłożach z nachyleniem jak również mogą być wkomponowane w laminatowy brodzik o głębokości ok. 25 cm.


 
Zabawa niezależna od liczby użytkowników

Dopełnienie posiadanej przestrzeni wielopoziomową strukturą wodnego placu zabaw to idealny sposób na zwiększenie pojemności obiektu bez konieczności nadmiernego zwiększania przestrzeni użytkowej. Poprzez wybudowanie wodnego placu zabaw, w zależności od jego wielkości, zwiększa się chwilową przepustowość użytkowników, eliminując przy tym ciągnące się kolejki gości oczekujących na możliwość skorzystania z atrakcji.


 
Co czyni wodne place zabaw Pol - Glass jeszcze bardziej wyjątkowymi?

Wodne place zabaw Pol – Glass dostępne są w standardowych kolorach, ale wyglądają one najlepiej, gdy urządzone są zgodnie z pewnym tematem przewodnim – egzotyczna dżungla z bambusami, podwodny świat, kraina Azteków. Zespół artystów i projektantów Pol – Glass jest w stanie ulepszyć dowolną strukturę wodnego placu zabaw dzięki szczegółowym, ręcznie rzeźbionym motywom, które pobudzają wyobraźnię. Wewnętrzny zespół ekspertów Pol-Glass może także dostosować branding lub dowolne oznakowanie, aby przekształcić daną przestrzeń w wciągającą i wyjątkową zabawę.


 
O firmie Pol – Glass

Świętując swoje trzydziestolecie w tym roku, rodzinna firma Pol – Glass z okolic Szczecina nieustannie dokłada wszelkich starań, aby wyznaczać trendy na rynku atrakcji wodnych. O długotrwałym sukcesie przedsiębiorstwa świadczą nie tylko produkty wysokiej jakości – to również innowacyjność, rozwój, niezawodność i zadowoleni klienci. Z tą świadomością firma Pol-Glass od 1989 roku produkuje i rozwija swoją ofertę atrakcji wodnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy: www.pol-glass.com aby dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów i usług.


Dlaczego warto pracować z nami?

Firma Pol – Glass oferuje kompleksową obsługę inwestycji – od fazy wstępnej koncepcji, poprzez wizualizację i kosztorys – do dostawy, montażu, testów i uruchomienia atrakcji. Działając w taki sposób możemy dostosować się do konkretnych warunków, wziąć pełną odpowiedzialność za realizację i udzielić wieloletnich gwarancji. Oferowane przez nas wodne place zabaw to świetna inwestycja dla każdego właściciela basenu, hotelu i nie tylko – rozwiązania z zastosowaniem niezależnych obrzeży laminatowych to morze możliwości dla inwestorów nieposiadających infrastruktury basenowej na swoich obiektach. Gorąco zapraszamy do współpracy.
Autor: Dominika Krzyżowska, Pol - Glass sp. z o.o. sp. k., www.pol-glass.com
Przeczytaj także:
„Wszystko co trzeba wiedzieć o zjeżdżalniach wodnych”

www.basenprof.pl/artykuly/2150/wszystko_co_trzeba_wiedziec_o_zjezdzalniach_wodnych.html

„Brodziki dla dzieci - nawet gdy miejsce ogranicza”
www.basenprof.pl/artykuly/1565/brodziki_dla_dzieci_-_nawet_gdy_miejsce_ogranicza.html

„Mini basen - dobre rozwiązanie dla mniejszych obiektów”
www.basenprof.pl/artykuly/24/mini_basen_-_dobre_rozwiazanie_dla_mniejszych_obiektow.html

„Laminatowe brodziki to nowe możliwości dla obiektów”
www.basenprof.pl/artykuly/603/laminatowe_brodziki_to_nowe_mozliwosci_dla_obiektow.html

„Nowe zjeżdżalnie zewnętrzne – tańsza eksploatacja i wydłużenie sezonu”
www.basenprof.pl/artykuly/1146/nowe_zjezdzalnie_zewnetrzne_tansza_eksploatacja_i_wydluzenie_sezonu.html

„Przygotowanie zjeżdżalni do sezonu letniego”
www.basenprof.pl/artykuly/206/przygotowanie_zjezdzalni_do_sezonu_letniego.html

"Korki" do zjeżdżalni wodnych zapobiegają utracie ciepła na obiekcie”
www.basenprof.pl/artykuly/110/korki_do_zjezdzalni_wodnych_zapobiegaja_utracie_ciepla_na_obiekcie.html

„Innowacja i różnorodność - zjeżdżalnie wodne Pol-Glass”
www.basenprof.pl/artykuly/508/innowacja_i_roznorodnosc_-_zjezdzalnie_wodne_pol-glass.html

„Bezpieczeństwo i trwałość zjeżdżalni tylko dzięki regularnej konserwacji”
www.basenprof.pl/artykuly/166/bezpieczenstwo_i_trwalosc_zjezdzalni_tylko_dzieki_regularnej_konserwacji.html

„Przeglądy techniczne: mały wydatek - wielkie korzyści”
www.basenprof.pl/artykuly/635/przeglady_techniczne_maly_wydatek_-_wielkie_korzysci.html

„Zamknięta nie znaczy ciasna!”
www.basenprof.pl/artykuly/277/zamknieta_nie_znaczy_ciasna.html

„Radość bez adrenaliny?”
www.basenprof.pl/artykuly/261/radosc_bez_adrenaliny.html

„Naświetla i multimedia receptą na sukces pływalni”
www.basenprof.pl/artykuly/145/naswietla_i_multimedia_recepta_na_sukces_plywalni.html

„Wymiana zjeżdżalni - sposób na oszczędności i zwiększenie zysków”
www.basenprof.pl/artykuly/93/wymiana_zjezdzalni_-_sposob_na_oszczednosci_i_zwiekszenie_zyskow.html

„Potrzebujesz zmian by przyciągnąć nowych klientów?”
www.basenprof.pl/artykuly/57/potrzebujesz_zmian_by_przyciagnac_nowych_klientow.html

„Modernizacja zjeżdżalni - konieczność czy fanaberia?”
www.basenprof.pl/artykuly/28/modernizacja_zjezdzalni_-_koniecznosc_czy_fanaberia.html

zamknij

Przeczytaj także

Stawki VAT a nauka pływania
W miniony piątek Naczelny Sąd Administracyjny rozpatrzył sprawę sporną pomiędzy Urzędem Skarbowym a przedsiębiorstwem prowadzącym lekcje nauki pływania na jednym z publicznych basenów. Sprawa dotyczy prośby prowadzącej [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.