Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Infrastruktura sportowawięcej


Foto - UM Szczecin

2020-04-15
Stadion w Szczecinie na ukończeniu
Trwa budowa kompleksu sportowego przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Na ukończeniu jest montaż poszycia dachu nad trybuną zachodnią. Widoczne są również postępy w budowie boisk treningowych.

Zakończono montaż ostatniego rzędu prefabrykatów na trybunach stadionu, na ukończeniu jest również montaż poszycia dachu nad trybuną zachodnią. Na nowych trybunach Wykonawca prowadzi aktualnie prace związane z montażem koryt pod instalacje elektryczne. W pawilonach na koronie stadionu trwa wykonywanie ścian działowych, pokrycia dachów, montowane są kable instalacji elektrycznej.

Budowana są boiska treningowe. Na boiskach 5 i 6 wykonywany jest drenaż i montaż instalacji nawadniających. W ostatnim czasie przy boiskach 3 5 i 6 wykonane zostało oświetlenie. Prace toczą się również przy zagospodarowaniu terenu.

Nadzór nad inwestycją sprawuje Spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

Wykonawcą przebudowy Stadionu Miejskiego jest Konsorcjum Stadion Szczecin Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Sp. J.
Materiały: UM Szczecin

zamknij

Przeczytaj także

Znamy sposób na wyróżnienie twojego obiektu basenowego!
Jakie znamy sposoby na urozmaicenie zjeżdżalni wodnej? Efekty LED, kurtyny wodne lub elementy przezierne - te instalacje najpewniej przychodzą na myśl jako pierwsze. Zauważmy jednak, że wszystkie z nich odpowiadają za [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.