Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Infrastruktura sportowawięcej

Foto - UM Świecie

2020-08-24
Zadaszenie trybun na stadionie w Grucznie
Gruczno uczciło na sportowo zakończenie budowy zadaszenia trybun na miejscowym stadionie.

W czerwcu tego roku do przetargu zadaszenia trybun na stadionie w Grucznie stanęło 5 firm. Oferty wahały się od 219 tys. do ponad 512 tys. zł. Najtańszą zgłosiła firma Janko z Żuromina, która wygrała przetarg z ceną ofertową opiewającą na 219 tyś zł.

9 sierpnia uroczystość rozpoczął wyścig rowerowy. Potem piłkarze Wisły Gruczno rozegrali mecz z Torem Laskowice, który wygrali 11:2.

Po meczu nastąpił główny punkt uroczystości - oficjalne oddanie do użytku zadaszania, które poświęcił ksiądz proboszcz Grzegorz Knut.

Burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski przypomniał losy inwestycji, która pierwotnie miała powstać w ramach budżetu obywatelskiego. Niestety, wykonawcy żądali znacznie więcej, niż przewidziano na to zadanie.
Autor: JoK - portal Basenprof
Materiały: UM Świecie

zamknij

Przeczytaj także

DERMTIX R - badania PZH potwierdzają działanie wirusobójcze
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19, oraz związanym z tym rosnącym zapotrzebowaniem na środki dezynfekcyjne i występujące ich niedobory, zachodzi uzasadniona potrzeba wydania [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.