Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Infrastruktura sportowawięcejOstatnie posty na forum:

Jaka jest godzinowa dawka, gdy do dezynfekcji wody basenowej stosuje się ozon? - wysłana przez Jessesun
W dzisiejszych czasach ozon, który można wykorzystać do dezynfekcji wody basenowej, zastępując w wielu aspektach CLO2, CL2, UV, ...
Dystrybutor - wysłana przez Serwis
Witam Poszukuję dystrybutora firmy EMEC oraz Bayrol do stałej współpracy . Pozdrawiam
Ostatnie komentarze:
 • 2021-09-15 14:19:04 - KIBIC KS BOREK
  No właśnie jest coraz lepiej: 1. Klub zrobił nabór i na chwile obecną ok 100 dzieciaków ma gdzie trenować. Szkolenie młodzieży odbywa się w strukturach Klubu /kasa od [...]
 • 2021-08-30 22:49:17 - Anka
  Rząd zapewne będzie dokonywał różnych prób zachęty do szczepień. Ja bym jednak nie liczyła na współpracę społeczeństwa, bo ci którzy chcieli się szczepić już to [...]
 • 2021-08-27 12:48:01 - Diana
  Proszę zajrzeć tutaj: https://www.basenprof.pl/strefa_porad.html

 • Foto - UM Bydgoszcz
  Dodaj komentarz
  0
  2020-10-08
  Ruszyła sportowa inwestycja na Gwieździe
  Wokół boiska KS „Gwiazda” trwa modernizacja bieżni lekkoatletycznej. To kolejna inwestycja przy obiektach sportowych na Miedzyniu. Wcześniej powstało między innymi oświetlone boisko treningowe ze sztuczną trawą.

  Żużlowa bieżnia zostanie zastąpiona nawierzchnią syntetyczną w ceglastym kolorze. Wytyczone zostaną na niej 4 tory. Wokół odnowione zostaną trawniki. Kostką utwardzone zostaną też części placów przylegających do bieżni okrężnej. Przebudowany zostanie też fragment sieci energetycznej od strony Kanału Bydgoskiego. Dzięki inwestycji zawodnicy będą ćwiczyć na nowej bezpiecznej nawierzchni.

  Obecnie trwają prace ziemne, polegające na wykonaniu podbudowy pod nawierzchnie. Zakończenie prac planowane jest końca roku przy sprzyjających warunkach pogodowych.

  W 2018 roku miasto oddało do użytku nowe boisko ze sztuczną murawą i oświetleniem. Obiekt powstał pomiędzy centrum handlowym, a istniejącym boiskiem z bieżnią. Wyposono go również w piłkochwyty i ogrodzenie. Dzięki sztucznej nawierzchni i oświetleniu, z boiska można korzystać przez cały rok. Ta inwestycja kosztowała ponad 3,3 mln zł.

  W tym roku ogłoszono również przetarg na budowę nowego basenu na Miedzyniu przy Zespole Szkół nr 8. W tegorocznym budżecie miasta zabezpieczono ponad 15 milionów złotych na rozpoczęcie tego zadania.

  Warto wiedzieć:

  Klub Sportowy Gwiazda Bydgoszcz założony został w 1920 roku. Pierwsze boisko piłkarskie pomiędzy Nakielską i Kanałem Bydgoskim powstało w latach 1927-1929. Następnie tereny sportowe wzbogacano o dodatkową infrastrukturę m.in. kolejne boiska treningowe, do siatkówki, hale sportową. Na nabrzeżu Kanału Bydgoskiego obok stadionu funkcjonuje też marina.
  Materiały: UM Bydgoszcz
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Maszyny sprzątające ze zbiornikiem antybakteryjnym
  Szatnie i ciągi komunikacyjne stref basenowych to miejsca wymagające szczególnej uwagi. Z jednej strony wszechobecna w tych strefach woda powinna być regularnie zbierana, z drugiej kluczowym aspektem jest zapewnienie ochrony [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.