Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Infrastruktura sportowawięcej


Foto - www.szczyrk.cos.pl

2021-08-06
Tory do narciarstwa biegowego na wyposażeniu COS-OPO w Szczyrku
Systematycznie rozwijana jest infrastruktura służąca na potrzeby treningowe w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Tym razem zamontowane zostały tory pod kątem narciarstwa biegowego, które umożliwiają optymalne przygotowanie do sezonu zimowego.

Specjalne tory Glob Sport, z których korzystać można na obiektach COS-OPO w Szczyrku, doskonale spełniają swoją podstawową funkcję. Dzięki odpowiednim ich właściwościom trening jazdy stylem klasycznym jest nie tylko efektywny, bo i zapewnia niezbędną dawkę adrenaliny. Istotnym aspektem jest profesjonalizacja narciarskich szlifów, gdyż w przeciwieństwie do nartorolek nie dochodzi w przypadku torów do utraty wydolności w sytuacji przejścia na śnieg w okresie zimowym.

Tory użytkować można przez cały rok. COS-OPO w Szczyrku gwarantuje bezpłatną opcję testowania sprzętu, warunkiem jest jednak wcześniejsze zgłoszenie takiej woli i uzgodnienie z Działem Sportu.
Materiały: COS Szczyrk

zamknij

Przeczytaj także

Otwarcie Biłgorajskiej Pływalni
Już dziś 8 maja odbędzie się otwarcie biłgorajskiej pływalni. Zaplanowano już kolejne etapy modernizacji. Dziś odbędzie się oficjalne otwarcie I etapu modernizacji Krytej Pływalni w Biłgoraju. Obiekt zostanie oddany [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.