Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Sauny - Artykuływięcej artykułówFoto - www.bernard.cz

2014-10-29
Piwne Spa

Bardzo ciekawą formę relaksu proponuje swoim gościom Browar Bernard, którego główna siedziba znajduje się w miejscowości Humpolec (100 km na południe od Pragi). Otóż w centrum Pragi Browar Bernard otworzył piwne SPA.

Beer Spa Bernard jest jednym z najpopularniejszych rodzajów SPA. Terapia SPA, opiera się tylko na naturalnych składnikach takich jak chmiel, drożdże i inne substancje naturalne, które są potrzebne do produkcji piwa. Kąpiel w składnikach piwnych ma dobry wpływ na nasz organizm, a także uspokaja i zmniejsza stres. W połączeniu piwa z ciepłym powietrzem w temperaturze 37 stopni C otrzymujemy coś w rodzaju jacuzzi. Czas kąpieli to 30 min, w wannie mogą kąpać się dwie osoby. Częścią usługi w piwnym SPA jest również nieograniczone spożycie niepasteryzowanego piwa Bernard, przez cały czas. To połączenie daje energię i zdrowie dla ciała. Piwo Bernard, które jest dostarczane do Spa, produkowane jest w tradycyjny sposób z najlepszych odmian czeskiego chmielu.

Materiały: www.bernard.cz

zamknij

Przeczytaj także

Filtry ciśnieniowe
W technice basenowej spotkać można wiele rozwiązań filtrów ciśnieniowych ze złożem kwarcowym jednak dokonać należy zasadniczego podziału. Możemy bowiem wyróżnić filtry do małych basenów prywatnych o [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.01788 seconds.