Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Saunaria w Polscewięcej informacji


Ostatnie komentarze:
 • 2022-08-01 15:02:45 - szczupły
  czego brakuje,żeby zacząć budowe boiska treningowego ks borek
 • 2022-07-28 13:49:00 - mag
  Dobra akcja - ludzie zbyt mało wiedzą o prawidłowym korzystaniu z wodnej rekreacji. Wchodząc na basen, czy plażę zupełnie wyłączają myślenie.
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2022-01-07
  Saunarium&Spa w Ząbkowicach Śl. oficjalnie otwarte
  W środę 5 stycznia br. odbyło się oficjalne otwarcie nowo wybudowanego Saunarium&Spa przy Słonecznym Parku Wodnym w Ząbkowicach Śląskich.

  Symbolicznego otwarcia dokonali przedstawiciele Urzędu Miejskiego i ZCKiT. Oddanie do użytku obiektu saunowego jest częścią dużego planu inwestycyjnego w sport i rekreację realizowanego w Gminie Ząbkowice Śląskie. 

  Pierwotne zakończenie  budowy obiektu planowano we wrześniu 2021r., jednak w trakcie prac konieczne było aneksowanie umowy i przedłużenie terminu realizacji zadania ze względu na konieczność wprowadzenia zmian w dokumentacji projektowej w zakresie technologii uzdatniania wody.

  W skład Saunarium&Spa wchodzą:
  - strefa relaksu
  - sauna fińska sucha, w której temperatura wynosi 90-100 stopni Celsjusza, a wilgotność do 20 proc.
  - sauna fińska łagodna, w której temperatura będzie oscylować na poziomie 80-90 stopni Celsjusza z wilgotnością do 35 proc,
  - sauna infrared (na podczerwień), gdzie temperatura będzie wynosić 50-60 stopni Celsjusza, a wilgotność 25 proc.
  - sauna aromatyczna
  - łaźnia parowa z temperaturą od 45 do 60 stopni Celsjusza i wilgotnością 100 proc oraz tężnia solankowa, deptak zewnętrzny z basenem do schładzania ciała i strefa natryskowa.

  Saunarium jest uzupełnieniem kompleksu basenów Słonecznego Parku Wodnego. Koszt budowy to około 4 mln. złotych. Budowę kompleksu basenów i saunarium sfinansowano z budżetu gminy i Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
  Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof
  Przeczytaj także:
  „Ząbkowice Śląskie - Przetarg na wykonanie dokumentacji modernizacji stadionu”
  - www.basenprof.pl/infrastruktura_sportowa/2934/zabkowice_slaskie_-_przetarg_na_wykonanie_dokumentacji_modernizacji_stadionu.html

  „Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp” - www.basenprof.pl/artykuly/3160/automatyczna_bezdotykowa_mobilna_stacja_do_dezynfekcji_stop.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.