Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

TV Basenprofwięcej2020-12-03
Firmy basenowe nagrodzone statuetkami Dobra Firma!
Spieszymy poinformować, że Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (największa w Polsce organizacja zrzeszająca przedsiębiorców i pracodawców) docenił naszą branżę i przyznał Nagrody DOBRA FIRMA aż dwóm podmiotom.

Statuetki otrzymały:
  1. Nagroda główna w kategorii Efektywna Firma - spółka Pol-Glass Sp. z o.o. - producent zjeżdżalni i atrakcji wodnych
  2. Nagroda Specjalna Prezesa ZPP – spółka Anchem Sp. z o.o. - technologia basenowa

Ta informacja cieszy nas podwójnie, ponieważ Nagrodę Specjalna wręczyła Diana Sinkiewicz – redaktor naczelna naszego portalu, która jest także wiceprezesem okręgowego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - Bardzo się cieszę, że branża basenowa zaczyna być zauważana i doceniana. Wszyscy korzystamy z oferty pływalni i parków wodnych, ale prawie nikt nie zastanawia się jak imponujące są to inwestycje i ile firm pracuje podczas budowy, a później w trakcie funkcjonowania takich obiektów. A trzeba podkreślić, że polskie baseny są jednymi z najnowocześniejszych i najciekawszych architektonicznie w Europie i na świecie. To nasza wizytówka, warto o tym pamiętać. – powiedziała.


Cezary Kaźmierczak,
 Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców komentuje: - W ramach naszej działalności chcemy wyróżniać najlepsze polskie firmy i przedsiębiorców, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją przedsiębiorczością, innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. Jako ZPP od 10 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.


Patronami Programu Dobra Firma są Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu.


Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. ZPP jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją polskich przedsiębiorców założoną w 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 16 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. Publikuje co roku ponad 30 raportów, opracowań, filmów oraz ponad 100 komentarzy, stanowisk i opinii legislacyjnych. Organizuje liczne debaty i spotkania. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i systemem podatkowym w Europie. ZPP jest organizacją apolityczną wspierającą wolny rynek i zdrowy rozsądek niezależnie od podziałów politycznych.

ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada także swoje przedstawicielstwo w Brukseli. 


Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia filmu z Gali wręczania nagród z dn. 19.11.2020r. – ze względu na pandemię uroczystośc odbyła się on-line:
Autor: portal Basenprof

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.