Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

TV Basenprofwięcej

2023-01-20
Wspomnienie IV Konferencji Hotel Spa BASENY i SAUNARIA
Mijają dwa miesiące od ostatniej konferencji portalu Basenprof. W Krakowie 29-30 listopada 2022r. eksperci dyskutowali o wyzwaniach branży Pool&Spa.

Ponad 150 osób wzięło udział w IV Konferencji Hotel Spa BASENY i SAUNARIA, która odbyła się w Krakowie - Wieliczce, w dniach 29-30 listopada br., w hotelu Lenart****. W tak licznym gronie ekspertów - managerów obiektów basenowych, saunariów i hoteli Spa, inwestorów, oraz przedstawicieli firm zarówno z Polski, jak i ze świata, dyskutowano o kondycji i wyzwaniach przed jakimi stoi branża, m.in. o kosztach eksploatacji wynikających z drastycznych podwyżek cen energii i paliw oraz skutkach kryzysu finansowego, zadawano też pytania o możliwe sposoby przeciwdziałania, dzielono się doświadczeniem i dobrymi praktykami.

Wśród wielu ważnych głosów dominował jeden, bardzo istotny wniosek, że siła leży w jedności, a doświadczeniami warto się dzielić i wykorzystać je w budowaniu odporności branży na wszelkiego rodzaju kryzysy.

Pełna relacja z konferencji:
www.basenprof.pl/aktualnosci/3426/w_krakowie_dyskutowano_o_wyzwaniach_branzy_pool-spa.html

Wszystkie bieżące i archiwalne informacje o konferencjach portalu Basenprof znajdują się na stronie konferencji www.konferencja.basenprof.pl

Wywiady i filmy z konferencji znajdują się w dziale TV portalu Basenprof: www.basenprof.pl/tv/

Zapraszamy do obejrzenia relacji i śledzenia informacji – wkrótce ogłosimy termin kolejnej edycji Konferencji Hotel Spa BASENY i SAUNARIA: www.konferencja.basenprof.pl

Obejrzyj podsumowanie konferencji:

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.