Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

TV Basenprofwięcej

2024-01-24
Czy udało się osiągnąć planowane oszczędności na energii?
Z Grzegorzem Wojciul – wiceprezesem Anchem Technologie Basenowe Sp. z o.o. rozmawiamy o inwestycjach w oszczędne systemy uzdatniania wody. Na konkretnych przykładach dowiemy się, czy i w jakim czasie uda się takie oszczędności uzyskać.

A co w przypadku chęci rozwoju oferty już istniejących obiektów? Jak infrastruktura raz zaprojektowana może zostać rozbudowana o kolejne elementy i to bez zamykania obiektu?

Podczas V Konferencji Hotel Spa BASENY i SAUNARIA poznaliśmy odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Anchem Technologie Basenowe Sp. z o.o. – Partner Strategiczny konferencji, przedstawił efektywne rozwiązania dla basenów.

Poniżej przedstawiamy rozmowę z Partnerem Strategicznym tego najważniejszego dla branży pool/spa wydarzenia. I już teraz zapraszamy na kolejną, szóstą edycję konferencji, która odbędzie się 17-18.04.2024r. (więcej na www.konferencja.basenprof.pl ) – będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z ekspertami o najlepszych, innowacyjnych technologiach.

Obejrzyj rozmowę:
Autor: Diana Sinkiewicz - Portal Basenprof
Materiały: Portal Basenprof
Przeczytaj także:
„Branża pool/spa spotkała się w Warszawie - relacja z konferencji”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3645/branza_pool-spa_spotkala_sie_w_warszawie_-_relacja_z_konferencji.html

„Hotel Arłamów - oszczędności dla branży basenowej z falownikami Elmatic” - www.basenprof.pl/tv/3616/hotel_arlamow_-_oszczednosci_dla_branzy_basenowej_z_falownikami_elmatic.html

„Rozmowa z Grzegorzem Wojciul z firmy Anchem” - www.basenprof.pl/tv/3453/rozmowa_z_grzegorzem_wojciul_z_firmy_anchem.html

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.