Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

TV Basenprofwięcej

2024-04-05
Dyrektor MOSiR w Kutnie o wiedzy nt. bezpieczeństwa
Paweł Ślęzak – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie najbardziej ceni sobie możliwość pozyskania pełnego zakresu wiedzy nt. przepisów prawa, jakie obowiązują zarządzających obiektami basenowymi. O tym mógł porozmawiać i usłyszeć podczas ostatniej edycji konferencji Hotel Spa Baseny i Saunaria w Warszawie.
Już wkrótce kolejna edycja tego ważnego w branży wydarzenia. Tym razem spotkamy się 17-18 kwietnia w Kołobrzegu w hotelu Aquarius Spa*****.

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria organizowana przez Portal Basenprof to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Kładziemy tu szczególny nacisk na nowe rozwiązania, innowacyjne technologie i nowoczesny proces zarządzania.

W nadchodzącej edycji sporo czasu poświęcimy też na możliwość dofinansowania inwestycji. Na dniach zostaną ogłoszone nowe programy UE – z wielu z nich nasza branża będzie mogła skorzystać.

W dniu dzisiejszym ogłoszono program dotacji dla sektora HoRecA – obiekty mogą pozyskać aż 500 tys. dofinansowania na inwestycje typu budowa, czy modernizacja, wyposażenie, doradztwo i szkolenia. O wszystkich szczegółach tego programu – jak pozyskać środki, czy obiekt kwalifikuje się na dotację, jak napisać wniosek – podczas VI Konferencji Hotel Spa w Kołobrzegu, będą informować eksperci od funduszy UE. Na miejscu uczestnicy pozyskają wiedzę, a nawet będą mogli zlecić napisanie wniosku.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania dyrektora MOSiR w Kutnie. A w kwietniu wszyscy spotykamy się w hotelu Aquarius Spa***** w słonecznym Kołobrzegu.
Do zobaczenia!

Więcej informacji o konferencji: www.konferencja.basenprof.pl

Obejrzyj rozmowę:
Przeczytaj także:
„Prezes Zarządu Trzech Fal w Słupsku o naszej konferencji”
- www.basenprof.pl/tv/3706/prezes_zarzadu_trzech_fal_w_slupsku_o_naszej_konferencji.html

„Czy udało się osiągnąć planowane oszczędności na energii?” - www.basenprof.pl/tv/3664/czy_udalo_sie_osiagnac_planowane_oszczednosci_na_energii.html

„Rozmowa z Katarzyną Bielską - Dyrektor Mareckiego Centrum Sportu i Rekreacji” - www.basenprof.pl/tv/3659/rozmowa_z_katarzyna_bielska_-_dyrektor_mareckiego_centrum_sportu_i_rekreacji.html

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.