Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Dodaj swoją firmęBaza firm - Wykonawcy

Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
Dane Teleadresowe:
ul. Zdrojowa 78
43-384 Jaworze
tel.: 033 82 89 700
fax: 033 82 89 701
www.berndorf.pl
biuro@berndorf.pl
Berndorf Bäderbau - Producent basenów ze stali nierdzewnej

Najwyższy standard, kompetencje i doświadczenie


Berndorf Bäderbau jest wiodącym producentem instalacji basenowej od 1960 roku, posiadającym punkty sprzedaży w całej Europie. Nasze baseny ze stali nierdzewnej stanowią wizytówkę parków wodnych i rekreacyjnych w przestrzeni publicznej, a także hoteli, prywatnych uzdrowisk i rezydencji. Tworząc harmonijne i atrakcyjne krajobrazy wodne, łączymy atmosferę i komfort, funkcjonalność i design. Naszym celem jest realizacja marzeń i poprawa jakości życia w oparciu o indywidualne potrzeby i inicjatywy gospodarcze.

Historia Firmy


Firma została założona w 1843 roku przez Alfreda Kruppa i przemysłowca Alexandra Schoeller`a jako "k.k. private Metallwarenfabrik". Firma, która stała się znana jako pierwszy stalowy producent przemysłowy na świecie, zyskała międzynarodowy sukces.

Produkt oznaczony symbolem niedźwiedzia identyfikowany jest z najwyższą jakością. Łączy estetykę z ponadczasową elegancją. Firma Berndorf Metall-und Bäderbau GmbH z Austrii, od 1960 roku jest wiodącym producentem obiektów kąpieliskowych. Firma specjalizuje się w produkcji basenów ze stali nierdzewnej. Do dzisiaj wykonano ponad 8000 niecek basenowych w najróżniejszych wielkościach i kształtach. Polska filia firmy została założona w 2002 roku jako Berndorf Baderbau Sp. z o.o. Siedziba znajduje się w Jaworzu koło Bielska-Białej. Nasze realizacje na polskim rynku to ponad 1000 niecek kąpielowych ze stali nierdzewnej w ok. 500 obiektów.
Baseny ze stali nierdzewnej idealnie wpasowują się do każdego rodzaju otoczenia, tworząc razem harmonijną całość. Począwszy od wyboru atrakcji wodno-powietrznych, elementów wbudowanych, materiału, aż po wybór oświetlenia, stworzymy basen, który stanie się idealnym miejscem wypoczynku, wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę, które zdobyliśmy podczas budowy setek obiektów, zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i dla branży hotelowej i sektora publicznego.

Dążymy do realizacji "szytych na miarę" indywidualnych niecek basenowych ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Podczas projektowania wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom inwestora, zwracając przy tym szczególną uwagę na późniejsze koszty eksploatacji.

Budujemy baseny ze stali nierdzewnej:

- publiczne
- hotelowe
- termalne
- rehabilitacyjne
- prywatne
- wanny z hydromasażem
- atrakcje i wyposażenie basenów
- technologie akrylowe
Witold Kołacz
Dyrektor Regionu Południe i Pn-Wsch
Województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Śląskie, Łódzkie, Dolnośląskie, Opolskie, Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie, Podlaskie, Lubelskie
+48 669 560 500
w.kolacz@berndorf.pl

Oskar Wrzal

Dyrektor Regionu Pn-Zach
Województwa: Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodnio-Pomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie
+48 661 968 578
o.wrzal@berndorf.pl

Andrzej Kasprzyk

Kierownik Działu Serwisu
+48 691 388 444
a.kasprzyk@berndorf.pl

Kilka ostatnich realizacji:
Rybnik „Kąpielisko Ruda”- kompleks basenów otwartych
Ruda Śląska-kompleks basenów otwartych
Chełm Aquapark- kompleks basenów krytych
Poznań „POSiR” Kąpielisko Chwiałka- basen zewnętrzny dla dzieci
Wrocław Wejherowska- kompleks basenów otwartych
Rzeszów ”ROSiR” – kompleks basenów otwartych
Świnoujście „Hotel Blue”
Stronie Śląskie „Apart Hotel”
Bukowina Tatrzańska –kompleks basenów termalnych
Chochołowskie Termy- kompleks basenów termalnych
Tychy Aquapark- kompleks basenów krytych i otwartych
Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.