Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualnościOstatnie posty na forum:

Jaka jest godzinowa dawka, gdy do dezynfekcji wody basenowej stosuje się ozon? - wysłana przez Jessesun
W dzisiejszych czasach ozon, który można wykorzystać do dezynfekcji wody basenowej, zastępując w wielu aspektach CLO2, CL2, UV, ...
Dystrybutor - wysłana przez Serwis
Witam Poszukuję dystrybutora firmy EMEC oraz Bayrol do stałej współpracy . Pozdrawiam
Ostatnie komentarze:
 • 2021-09-15 14:19:04 - KIBIC KS BOREK
  No właśnie jest coraz lepiej: 1. Klub zrobił nabór i na chwile obecną ok 100 dzieciaków ma gdzie trenować. Szkolenie młodzieży odbywa się w strukturach Klubu /kasa od [...]
 • 2021-08-30 22:49:17 - Anka
  Rząd zapewne będzie dokonywał różnych prób zachęty do szczepień. Ja bym jednak nie liczyła na współpracę społeczeństwa, bo ci którzy chcieli się szczepić już to [...]
 • 2021-08-27 12:48:01 - Diana
  Proszę zajrzeć tutaj: https://www.basenprof.pl/strefa_porad.html

 • Foto - www.msit.gov.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2019-07-11
  Konkurs BeActive Awards 2019
  23 września br. rusza kolejna, piąta już edycja Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce, dlatego BeActive i zdobądź jedną z nagród w eliminacjach i Konkursie BeActive Awards 2019 w jednej z trzech kategorii przyznawanych za wybitne osiągnięcia i szczególne zaangażowanie w promowaniu sportu i aktywności fizycznej.

  Na zwycięzców eliminacji do Konkursu #BeActive Awards 2019 czekają statuetki, bony o wartości 500 zł oraz zaproszenia dla dwóch osób na Galę Europejskiego Tygodnia Sportu organizowaną 10 października br. w Warszawie.

  Zwycięzcy Konkursu #BeActive Awards 2019 otrzymają:
  - nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 euro dla jednego z trzech zwycięskich zgłoszeń w każdej z kategorii,
  - nagrodę pieniężną w wysokości 2 500 euro dla jednego z sześciu finalistów.

  Nagrody można zdobyć w trzech kategoriach:

  #BeActive Education Award za inspirowanie przedszkolaków i uczniów do aktywności fizycznej.

  Uczestnikami eliminacji w kategorii #BeActive Education Award mogą być szkoły lub przedszkola. Nagroda przyznana zostanie placówce oświatowej, która poprzez podejmowane działania zachęca dzieci i młodzież do bycia aktywnym (#BeActive) poza zajęciami wychowania fizycznego przewidzianymi w programie nauczania. Przykładem takich działań mogą być m.in. dodatkowe zajęcia sportowe, dni aktywności fizycznej poza zajęciami lekcyjnymi oraz inne kreatywne rozwiązania, tworzące aktywne środowisko edukacyjne.

  #BeActive Workplace Award za inspirowanie pracowników do aktywności fizycznej.

  Uczestnikami eliminacji w kategorii #BeActive Workplace Award mogą być jednostki organizacyjne, zatrudniające osoby fizyczne na podstawie stosunku pracy lub umów cywilnoprawnych. Nagroda przyznana zostanie firmie lub instytucji, która poprzez nowatorskie pomysły i kreatywne rozwiązania zachęca swoich pracowników i pomaga w byciu aktywnym (#BeActive) każdego dnia. Działania te mogą obejmować np. utworzenie zespołu do spraw promowania aktywności fizycznej, wspieranie uprawiania sportu poprzez umożliwienie pracownikom dostępu do pryszniców i parkingu dla rowerów, organizowanie aktywnych spotkań pracowniczych, mobilizowanie do spacerów w czasie przerwy obiadowej i wprowadzanie innych ciekawych rozwiązań budujących aktywne środowisko pracy.

  #BeActive Local Hero Award za inspirowanie społeczności lokalnych do aktywności fizycznej.

  Uczestnikami eliminacji w kategorii #BeActive Local Hero Award mogą być osoby fizyczne, które mają ukończone 18 lat. Nagroda zostanie przyznana za indywidualne osiągnięcia w motywowaniu innych do bycia aktywnym (#BeActive).

  HARMONOGRAM ELIMINACJI: 10-28 lipca 2019 r.

  Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych: 31 lipca 2019 r

  Ogłoszenie zwycięzców eliminacji do Konkursu #BeActive Awards 2019: Wrzesień 2019 r.

  Ogłoszenie zwycięzców Konkursu #BeActive Awards 2019: 10 października 2019 r.

  Uroczystość rozdania nagród w eliminacjach do Konkursu #BeActive Awards 2019 podczas Gali Europejskiego Tygodnia Sportu 2019 w Warszawie: 18 października 2019 r.

  Uroczystość rozdania nagród w Konkursie #BeActive Awards 2019 podczas Awards Gala w Budapeszcie na Węgrzech

  Eliminacje do Konkursu prowadzone są przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i mają na celu wyłonienie najlepszych zgłoszeń konkursowych promujących ideę #BeActive, które następnie wysyłane są przez nas na Konkurs #BeActie Awards 2019 organizowany przez KE.

  Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

  Zgłoszenia można przesyłać do 28 lipca br. na adres: etspolska@msit.gov.pl.
  Więcej informacji na stronie: www.msit.gov.pl/pl/aktualnosci/8477,BeActive-Awards-2019.html
  Materiały: www.msit.gov.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Gdzie znaleźć czyste powietrze?
  Nie zawiera w sobie żadnych szkodliwych związków chemicznych, spalin, dymu czy trujących pyłów PM10 i PM2,5. Jest wskazane dla osób zmagających się z chorobami dróg oddechowych, niedoczynnością tarczycy [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.