Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Foto - www.tkolding.pl

2020-11-18
Nagroda German Design Award dla Parku Wodnego Tychy
Wodny Park Tychy projektu TKHolding zdobył kolejną międzynarodową nagrodę - German Design Award - Special 2021 w kategorii: „Excellent Architecture Eco Design”.

German Design Awards to jedno z największych wyróżnień architektonicznych w Europie. Międzynarodowe, wysoko cenione jury, przyznaje nagrody tym projektom, które reprezentują unikalne trendy wzornictwa i architektury.

Park Wodny w Tychach w ostatnich latach zdobył wile nagród, m.in. wyróżnienie Iconic Awards 2020 w kategorii innowacyjna architektura, w konkursie architektonicznym “Fasady bez ograniczeń”, I nagrodę w konkursie “Budowa Roku 2018”. W ubiegłym roku Polscy specjaliści TKHolding - Truszczyński & Kobierzewski, ubiegali się o tytuł najlepszego budynku świata na Światowym Festiwalu Architektury w Amsterdamie.

Aquapark w Tychach jest jednym z najnowocześniejszych obiektów basenowych w kraju, a wyróżnia się m.in. tym, że na potrzeby obiektu zbudowany został nowatorski gazociąg o długości nieco ponad 6 kilometrów, który dostarcza do Wodnego Parku biogaz będący własnym, odnawialnym źródłem energii elektrycznej i ciepła.

Każdy projekt grupy TKHolding powstaje przy wsparciu najnowszych technologii takich jak VR czy też cyfrowe dokumentacje BIM. TKHolding oprócz Parku Wodnego w Tychach ma na swoim koncie kilka innych, ciekawych projektów, takich jak: Fabryka Wody w Szczecinie, Park Wodny w Trzęsaczu, Chełmski Park Wodny czy też najnowszy basen w Gminie Wolbrom.
Autor: JoK - portal Basenprof
Materiały: TK Holding
Przeczytaj także:
„Trwa budowa budynku basenowego Fabryki Wody”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/2501/trwa_budowa_budynku_basenowego_fabryki_wody.html

„Kryta pływalnia w Wolbromiu otwarta” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2405/kryta_plywalnia_w_wolbromiu_otwarta.html

„Park Wodny Tychy nagrodzony w ICONIC AWARDS 2020” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2364/park_wodny_tychy_nagrodzony_w_iconic_awards_2020.html

„TKHolding z wizją basenu w Lipsku” - www.basenprof.pl/aktualnosci/1892/tkholding_z_wizja_basenu_w_lipsku.html

zamknij

Przeczytaj także

Alternatywne czyszczenie basenu - wymierne korzyści
Czyszczenie ceramiki basenowej bez konieczności spuszczania wody to jedna z  usług, która pozwala kierownictwu kompleksów basenowych spać spokojniej. Szczególnie w sytuacji gdy ceramiczne niecki basenowe nie [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.