Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto - portal Basenprof

2021-07-09
Konkurs na szkolenia ratowników wodnych
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji w 2021 roku zadania publicznego z zakresu ratownictwa i ochrony ludności pod nazwą „Organizacja i prowadzenie szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego w 2021 roku. Zadanie pod nazwą „Organizacja i prowadzenie szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego” ogłoszone zostałona podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym (Dz. U. z 2012 r. poz. 747).
Na wsparcie realizacji zadania z zakresu ratownictwa wodnego w ustawie budżetowej na rok 2021 z dnia 20 stycznia 2021 r. (Dz. U. z 2021 r. poz. 190) Minister zaplanował kwotę 150.000 zł.

Konkurs skierowany jest do podmiotów uprawnionych do wykonywania ratownictwa wodnego określonych w art. 12 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie spełniających wymagania, o których mowa
w art. 3 ust. 2 ustawy o DPPiW(ustawa z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057, z późn. Zm)).

Kwota dotacji przyznanej w ramach umowy, nie może być wyższa niż 80% całkowitych kosztów realizacji zleconego zadania, z tym, że środki finansowe stanowiące wkład własny nie mogą  być mniejsze niż 10% kosztów realizacji zadania ostatecznie określonych w kosztorysie przez oferenta.

Oferty należy składać do 25 lipca 2021r.

Informacje szczegółowe nt. konkursu: www.basenprof.pl/pliki/2931.pdf
Autor: DiS - portal Basenprof
Materiały: MSWiA
Przeczytaj także:
„Zmiana ustawy o bezpieczeństwie przebywających na obszarach wodnych podpisana”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/2929/zmiana_ustawy_o_bezpieczenstwie_przebywajacych_na_obszarach_wodnych_podpisana.html

„XIII Sympozjum Naukowo-Techniczne INSTALACJE BASENOWE” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2928/xiii_sympozjum_naukowo-techniczne_instalacje_basenowe.html

„Ratownicy z WSR wspierają służbę medyczną” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2778/ratownicy_z_wsr_wspieraja_sluzbe_medyczna.html

zamknij

Przeczytaj także

Przygotowanie niecek ze stali nierdzewnej do sezonu letniego
Zbliżające się wakacje to ostatni dzwonek na rozpoczęcie przygotowań do kolejnego sezonu użytkowania. Dobrze wykonany serwis pozwoli nam na bezpieczne i ekonomiczne funkcjonowanie obiektu przez cały sezon a klienci będą mogli [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.