Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualnościFoto Ministerstwo Zdrowia www.gov.pl

2021-09-29
W październiku obostrzenia bez zmian

W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 27 września 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Wszystkie obecne obostrzenia, które miały obowiązywać do dnia 30 września br. zostały przedłużone do dnia 31 października 2021r.

Tym samym potwierdziły się słowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który poniedziałek na konferencji w Kielcach powiedział, że na razie nie są planowane nowe obostrzenia.

- W tej chwili, przy tej liczbie zakażeń, nie przewidujemy zmian restrykcji. Na październik przygotowaliśmy projekt rozporządzenia Rady Ministrów, który przewiduje przedłużenie tych restrykcji, które mieliśmy w wakacje i we wrześniu - powiedział minister.


zamknij

Przeczytaj także

Mycie i dezynfekcja w jednym cyklu pracy!
W związku z powolnym lecz systematycznym odmrażaniem kolejnych dziedzin gospodarki i wprowadzanych nowych regulacji rośnie znaczenie utrzymania higieny i dezynfekcji tych miejsc, w których znajdują się większe lub mniejsze [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.