Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie komentarze:
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]
 • 2022-06-07 09:45:37 - anonim
  Czy polskie przepisy aktualnie regulują kwestie antypoślizgowości posadzek na basenach hotelowych i powyższe zasady z artykuły z nich wynikają czy jest to tylko Państwa [...]
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)

 • Foto - www.gorlice.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2022-06-02
  Kryta pływalni „Fala” w Gorlicach w nowej odsłonie
  Od 1 czerwca b.r. można już korzystać z nowo wyremontowanej krytej pływalni „Fala” w Gorlicach. Wstęgę oficjalnie przecięli pierwsi klienci, którzy pojawili się już przed godziną 6:00. Wszystkie dzieci w dniu otwarcia wchodziły za darmo, a opiekunowie za 50% ceny.

  Zakończył się generalny remont gorlickiej pływalni „Fala” w wyniku którego obiekt wzbogacił się o dodatkowe atrakcje tj. sauny, jacuzzi, tężnię, grotę solną oraz bajkowy brodzik dla dzieci. Zmieniły się też szatnie, hol wejściowy, wejście na zjeżdżalnie i wiele innych elementów.

  Na poziomie "-1" skorzystać można z jacuzzi solankowego (8-osobowe), leżanki napowietrzającej, tężni solankowej oraz z sauny i groty solnej sprzedawanych na seanse.

  Przy niecce głównej na poziomie "0" powstało saunarium w skład którego wchodzą:
  • sauna fińska
  • sauna parowa
  • sauna infrared
  • jacuzzi 8-osobowe.

  Ponadto dodatkową elementem jest brodzik dla najmłodszych dzieci z atrakcjami wodnymi. W obiekcie znajdują się także salon fryzjerski, kosmetyczny, solarium stojące oraz gabinet fizjoterapeuty. Basen posiada homologacje Polskiego Związku Pływackiego. Cały obiekt jest w pełni przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

  Przypomnijmy, na krytej pływalni „Fala” można skorzystać z: basenu sportowego o wymiarach ( 25 x 12,5m, głębokości 1,35-1,80 m ), basenu rekreacyjnego o wymiarach (12,5 x 7m, o głębokości 0,00-1,20 m, w którym zainstalowane jest urządzenie do hydromasażu tzw. BADU-JET Sport), oraz zjeżdżalni wodnej o długości ~ 90m przebiegająca częściowo poza obiektem.

  Pływalnia otwarta jest codziennie w godzinach od 6:00 do 20:00.
  Autor: Jowita Kuzioła - portal Basenprof
  Materiały: UM Gorlice
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  BAYROL - profesjonalne systemy dla obiektów publicznych
  Firma BAYROL wypuściła na rynek stację pomiarowo-regulacyjną Analyt 3 z linii Professional. Jest to już piąta wersja znanej stacji tej firmy. Analyt 3 służy do ciągłego pomiaru i regulacji wartości pH i zawartości [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.